Autor Zpráva
Atreides
Profil
Zdravim

pořídil jsem si www.domenu.com ale nemám zde žádný webhosting. Jo a mam ji na pipni.cz (a prosím nepište mi názor na pipni :)
Zaroven zde mam i svou dalsi domenu www.mujweb.cz pod kterym mam i hosting, cili si mohu vytvaret i domeny 3 radu atd...

No a rad bych aby po zadani me COM domeny si prohlizec sahl pro soubory na napr. neco.mujweb.cz - ale zachoval tu domenu.COM

Pokud pouziju .htaccess zmeni se mi logicky i adresa a to nechci.

Diky za rady...
Atreid
esemeska
Profil
Atreides
Adresa se zachova obsah se sosne odjinud
djlj
Profil
esemeska
To ale funguje pouze lokálně, ne navzdálené soubory.


Atreides
Pokud k první doméně nemáš webhosting, tak nechápu, kam chceš nahrát .htaccess. Použij alias.
Atreides
Profil
Ahoj,
díky za reakce - bohužel na mne budete muset pomaleji....

add2: esemeska
zkusil jsem veškeré možnosti co htaccess dovoluje - v jednu chvili už to vypadalo že to funguje ale po kliknutí na jakekoliv tlačítko na webu se pak nasledne adresa stejne prepsala.

add2: djlj

říkáš že mám použít alias - JAK ? opravdu netuším...

možná bude problém v pipni.cz - jelikož tam to funguje takto:

mas domenu s webhostingem - a chces ji poridit dalsi jako alias - zakoupis ji a u pipni v administraci v položce přesměrování nastavíš
nazev domeny na kterou ji chces směrovat (bohužel zde nejde zadat neco.cz/dalsiadresar) - jde pouze domena.cz

A tim se stane to že tva alias domena se ti odkaze na tu presmerovanou, ale vždy do adresare www.neco.cz
Už tomu nejde říct ať kouká jinam.

A nebo se pletu a dělám chybu jinde - a to právě bych od Vás rád slyšel....
Díky
djlj
Profil
Atreides
No pokud můžeš, tak to nastav jako alias k té subdoméně... Pokdu to nejde, tak zkus kontaktovat hostéra.
Atreides
Profil
jj už se stalo - napsal jsem jim tak ufidim s čim přijdou

btw ať nechodim stále kolem horké kaše - zde jsou přesné adresy.

http://www.npe-squad.com - to má být alias
http://npe.atreid.cz - zde jsou pak fyzické soubory

Atreid
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0