Autor Zpráva
Pauli
Profil *
Potřebuju udělat kvíz na stránkách který po kliknutí na vyhodnotit mi ukáže počet bodů, úspěšnost v procentech nebo prostě dobře a špatně zodpovězený otázky, to je jedno. Ale nechci je zatím ukládat na web, prostě to potřebuji do školy a chci to přinést na CéDéčku. Pls kdyby mi někdo poslal řešení. Díky.

měl bych zatim tohle:

<div class="kviz">
<form method="?" name="?"
action="?">

<h2 class="otazka">Otázka 1.</h2>
<p>Pokud budeme chtít vytvořit seznam z velkých písmen A. B. C. jako hodnotu atributu type zadáme:</p><p><input class="radio-test" type="radio" value="1" name="a1">a) A<p><input class="radio-test" type="radio" value="2" name="a1">b) HIGH<p><input class="radio-test" type="radio" value="3" name="a1">c) 11</p>
<hr><h2 class="otazka">Otázka 2.</h2><p>Číselné seznamy se vytvářejí pomocí elementu:</p><p><input class="radio-test" type="radio" value="1" name="a2">a) UL<p><input class="radio-test" type="radio" value="2" name="a2">b) DD<p><input class="radio-test" type="radio" value="3" name="a2">c) OL</p>
<br>
<input type="?" name="?" value="?">

</form></div>
Nox_lbc
Profil
1) serverový řešení: potřeba znát PHP (nebo ASP), popřípadě nějakou databázi (MySQL), najít si přenosný web-server (Apache) ...
2) řešení na straně klienta: JavaScript, VBScript ... kdokoliv se může podívat do zdrojáku na výsledky ;-)

P.S.: Na hotscripts.com určitě najdeš nějaké skriptíky ....
Bubák
Profil
Podle časopisu Computer 2/05, Vystřihovánka pro programátory: Kvíz znalostí v HTML a JavaScriptu.
http://teststranek.kvalitne.cz/test/
Pauli
Profil *
díky lidičky, moc jste mi pomohli :-) musím se taky naučit PHP atd. :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0