Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
mám jednoduchou administraci chtěl bych jí vylepšit možností načtení obrázku nevíte jak na to ?
ještě jsem se chtěl zeptat jak jednoduše vlkádat odkazy ? př: text text--- odkaz text text text myslím pomocí té administrace díky za nápady ... jo a ještě něco teda mám nějaký limit zobrazených příspěvků na stránce když bych chtěl aby se mi starší příspěvky odsouvaly na jinou stránku a nemizely jak na to díky?
peta
Profil
PHP - viz forum PHP

"mám jednoduchou administraci chtěl bych jí vylepšit možností načtení obrázku"
zdrojove kody a popis, jak vylepsit ty obrazky

"vlkádat odkazy"
jakpsatweb - HTML - A href=""

"jo a ještě něco teda mám nějaký limit zobrazených příspěvků na stránce když bych chtěl aby se mi starší příspěvky odsouvaly na jinou stránku a nemizely"
Ze by pridat navigaci? Co mam ja funkci zobraz navigaci, tak ma asi celou stranku, kde vstupni udaje jsou: pocet vsech prispevku, stranka, pocet na strance. Z toho vygeneruji sipky s GET a toto GET pri kazdem nacteni stranky zpracovavam a nastavuji pripadne do SESSION.
Asi 3 stranky navic kodu, ktery potrebne udaje ziskava a zpracovava a generuje sipky.

pockej, ale jestli si myslis, ze ti to nekdo bude doprogramovavat zadarmo, tak s tim moc nepocitej. Leda nejaky ochotny clovek.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0