Autor Zpráva
Mistr
Profil
Na www.jakpsatweb.cz píše Yuhů, že pokud chci na vyhledávání využít Google, tak nemůžu mít stránky třeba www.sweb.cz/inzenyri, když chci prohledávat jenom ty inženýry a ne celý sweb. Chci se zeptat na tohle: vyřešil by tento problém fakt, pokud bych si sehnal redirectovou doménu? Konkrétně pro stránky www.sweb.cz/inzenyri mám www.inzenyri.tk. Kdybych do toho Googlu narval to www.inzenyri.tk, tak už by to mělo prohledávat vlastně www.sweb.cz/inzenyri, ne?

Díky za názory a rady.
Mistr
Martin Kuželka
Profil
Ne, tvoje řešení by problém nevyřešilo.
JaySee
Profil *
Ne, Google na redirect kašle z vysoka. Vyřešilo by to přesunutí stránek na www.inzenyri.tk a pak nutit google, aby hledal na nich.
Mistr
Profil
A co bych tedy měl použít? Běhá ještě Atomz? Několikrát jsem jej zkoušel a bez výsledků.

Máte tedy pro mě nějaký návrh? Díky.
Leo
Profil
Co pouzit? Pokud problemu rozumim, tak vlastni domenu, Leo
Mistr
Profil
A neco levnejsiho by nebylo? :-)

Znacka: chudy student. :-)
meca
Profil
Co třeba wz ? :)
Leo
Profil
Student nemusi byt automaticky chudy, stejne jako nemusi byt chudy clovek v duchodovem veku. Proste si odpustite par piv mesicne :-) Leo
Acci
Profil
To tk není doména v pravém slova smyslu, pouze obsahuje rámec, ve kterém se načítá obsah z jiného webu. Takže by Google indexoval stále ten Sweb
Yuhů
Profil
tuším že za šedesát korun ročně (esemeskou) se dá zařídit na swebu doména třetí úrovně. Tu by Google měl brát jako samostatné site. Za ty prachy je tam pak i lepší přístup a větší prostor.
ax123
Profil
Ne každý student musí pít ausgerchnet pivo a jeho nepitím ušetřit. Každá koruna dobrá. A to s tim swebem to neni tak špatný.
Mistr
Profil
Běhá ještě Atomz, jak o něm píše Yuhů na www.jakpsatweb.cz?
Acci
Profil
Mistr
Jo, funguje
Mistr
Profil
A je do Atomzu možná registrace zdarma? :-)
Acci
Profil
Mistr
Jo, http://atomz.com/applications/search/trial.htm
Mistr
Profil
Když si Atomz registruji, tak mi to nechce brát český mail (s doménou CZ). Asi to chce nějaké COM, co? Nebo na to máte, kolegové, nějaký jiný fígl?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0