Autor Zpráva
Lancelot
Profil *
Ahoj
Potřeboval byhc poradit jak udělat, aby se mi stránka vybraná v selectu otevřela ve iframu na stejné stránce. Tak aby se na základě selectu měnil pouze obsah iframu. dík
peta
Profil
Lancelot
jakpsatweb - javascript - priklady- select zpusobi...
jakpsatweb - HTML - ramy - IFRAME
Neni zac
Lancelot
Profil *
no díky moc
Ale asi jsi mě špatně pochopil, podívej se tady a možná ti bude jasné o co mi jde
Lancelot
Profil *
Sakra, může mi někdo pomoc?
Prostě potřebuji měnit obsah iframu pomocí selectu, víte někdo jak na to? Dík moc
Šejn
Profil
Lancelot
Ale ani na stránkách, které jsi poslal (http://emko2005.wz.cz/denik.html), se nemění iframe. Je tam stejná fce jako píše peta.
Lancelot
Profil *
Právě to potřebuji změnit. To jsou stránky které dělám. Dal jsem je sem aby jste věděli čeho chci docílit.
unit353
Profil *
dá se to vyřešit relativně snadno a udělám vyjímku a napíšu tu celý kód, jinak nesnáším příspěvky tohoto typu.
Kdybys chtěl poradit, jak píšeš, tak bych odpověděl RTFM, ale protože mám dobrou náladu tak tady je celý kód:


<select onchange="window.frejmName.location=options[this.selectedIndex].value" >
<option value="prvni.html">prvni</option>
<option value="druhy.html">druhy</option>
</select>

<iframe name="frejmName" src="prvni.html" width="100" height="100">


hoj
Lancelot
Profil *
Jo díky moc. Sice nevím co ti na tomto příspěvku tak vadilo,ale to je fuk. Možná to s tím sakra?
Ale každopádně, než jsem napsal na tuto diskuzi hodně dlouho jsem hledal na netu a zkoušel a pořád se nedařilo a nejsem přes tohle zas takový borec. ještě jednou dík.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0