Autor Zpráva
MaJJ
Profil
Takže ... přináším první problém ... dělám si web, který je rozdělaný tady.
Jak můžete vidět, v tom obsahu ten text "přetéká" přes grafiku, patičku, atd.
Mám tam pro ten obsah dohromady 4 obrázky - vrch, spodek, hlavní část - přechod, a vzorek - černá barva s okrajema.

Plánuju to udělat tak, že pojede (shora) vrch, přechod, pak podle potřeby ten černý vzorek a pak spodek ... jenže jsem zjistil že to vlastně nemám jak udělat ...

napadlo mě udělat to přes php - ten css soubor by byl vlastně php a tam by byla podmínka - pokud má text x řádků nebookud přesáhne x pixelů, nebo tak něco, tak tam nasaď další div - ten černý vzorek ... jenže by asi ani tohle nefungovalo ...

Prosím o pomoc, nic mě nenapadá :D
Aldred
Profil
Nemas mit ten prechod tak blbe ze se neda nastavit repeat :-P
MaJJ
Profil
no a jak bys ho chtel udelat? chtel bych aby navazoval ke zbytku stranky ;)
Aldred
Profil
MaJJ
treba nahore zacni cernou....a dole zase skonci s cernou...a muzes dat background repeat,.. nebo to dej cely cerny ci nejaky odstin sede a nebo dole nezakulacuj rohy dej tam tento prechod a pak jeste dej do CSS background-color: black; a kdyz ti to presahne tak ti to bude pokracovat cernou...a posledni moznosti je dat overflow: auto; a pokud tam toho textu bude vic tak se ti zobrazi posuvnik.
Snad si neco vyberes
MaJJ
Profil
hm, takze jedine zmenit grafiku ... taky moznost, nejspis to udelam protoze tohle nevyresim ...
dostal jsem docela dobry napad, doufam ze to TED vyjde :D

kazdopadne kdyby nekoho neco napadlo, tak piste :)
esemeska
Profil
tak proste dole pokracuj jen cernou barvou na pozadi... a obrazek neopakuj...
Aldred
Profil
esemeska
musel by ozelet rohy (nebo je dat to druhyho divu - rozrezat obrazek na 2 casti)
MaJJ
Profil
no vyresil jsem to takhle: je to proste jen jednolita barva u vseho ... ale je to strasne suche, nudne, nejsem s tim spokojeny :)
podivejte se: tady

chjo ... ale co se da delat :)
MaJJ
Profil
a uz to je i na te normalni adrese - cili
http://freerun.kvalitne.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0