Autor Zpráva
Tammonaux
Profil *
Zdarec... mam dotaz... jde presmerovat jednu PHP stranku na druhou (po urcite udalosti) jinak nez "Header: ..." ?? jde o to, ze mam obsahovou stranku vlozenou do hlavni s designem pomoci "include" a pri urcite udalosti potrebuju aby se presmerovala na jinou stranku... "Header: ..." asi nejde pouzít, protoze predtim uz je tam vystup z te hlavni stranky, ktera tam musi byt...

Jde to presmerovat nejak jinak? Nebo jak to udelat aby to slo?

Diky
ronnie
Profil
Máte špatný návrh stránky. Před header() nesmí být žádný výstup do prohlížeče. Nicméně lze to obejít přes funkce ob_*, což ale nedoporučuji. Nejlépe uděláte, když oddělíte html a php kód.
peta
Profil
Tammonaux
To by chtelo videt. Ja pres Header presmerovavam uz na zacatku, kdy zjisuji, jestli je nebo neni clovek prihlasen.
Jinak bych ti udelal stranku, ktera mi inluduje obsah z
./aaa.php?stranka=novinky
s tim, ze seznam stranek mas jako pole nebo v SQL a kontrolujes si in_array() nebo jinym zpusobem, aby ti tam nekdo nevnutil neco, co tam byt nema.
Adresni radek si muzes pres mod_rewrite upravit na
./novinky.htm
DoubleThink
Profil *
Máte špatný návrh stránky
S tím lze souhlasit. V tuto chvíli už ale není na místě vylévat vaničku i s dítětem. Použil bych zmiňovaný Output buffering jako nejrychlejší cestu k cíli.
fajzen
Profil
po urcite udalosti
ak tým myslíš napríklad presmerovanie po prechode myšou cez časť stránky alebo niečo podobné (čo sa deje až v prehliadači), tak to cez PHP nejde, keďže všetko, čo PHP dokáže, sa musí udiať už na servery pred načítaním stránky...
Tammonaux
Profil *
Urcitou udalosti myslim napriklad kdyz uzivatel nebude prihlasen aby ho to presmerovalo nekam jinam... jenze to musi byt az v te vlozene strance, protoze kdyz je tam vlozena jina, tak se tam musi uzivatel dostat i bez prihlaseni (a tedy by ho to nemelo smerovat nekam jinam...).

BTW: na serveru. ktery mam doma, i na webzdarma mi to vsechno probihalo v pohode... i kdyz jsem pred includovanou strankou mel vystup...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0