Autor Zpráva
tonda
Profil *
cus, pls mam problem, dal sem si do stranek obrazek v podobe bilyho obdelniku a do nej chci vlozit text. jenze... kdyz to dam jako prosty obrazek tak text de bud nad obrazkem nebo pod obrazkem, kdyz dam obrazku tuto vlastnost style='mso-ignore:vglayout;position:absolute;z-index:2;left:300px;top: 40px;' tak text podteka pod obrazkem :( a kdyz dam obrazek jako background="obrazek.gif" tak ho to tam namasti 10x a ruzne. pls helpne mi nekdo?
esemeska
Profil
Vše o pozadí, což je nejšťastnější řešení
Miloš
Profil
Properuna! Co to je? style='mso-ignore:vglayout;
tonda
Profil *
to sem nekde cetl ze to ma byt pri ukotveni, takze je to zbytecne?
uz jsem to vykoumal sam pres css, mezi head a /head dam styl
<style type="text/css">
body {background-image: url("obrazek");background-repeat: no-repeat;background-position:pozice}
</style>
smajli
Profil
background-repeat:no-repeat
tonda
Profil *
tam tedy nebude mezera?
habendorf
Profil
tam tedy nebude mezera?

Může být, nevím co tím chtěl smajli říct.
smajli
Profil
byl rychlejší
habendorf
Profil
smajli: jo tak, jasně :o)
tonda
Profil *
oki, diky. pri tomhle sem ale narazil na zadrhel. kdyz mam ve strance prechod dvou barev a dany do body background="nejakej_obrazek" a potom do toho vlozim to style background-image (ten obdelnicek) tak se vyrusi to background a zustane jenom style takze mam tam obdelnicek ale prechod nic. to jsem jeste nevykoumal. nechce si nekdo lamat hlavicku se mnou? :)
Bubák
Profil
tonda
Už jsi přečetl "Vše o pozadí", tam to je popsané.
Nepoužívej atribut background="nejakej_obrazek", ale dávej pozadí pomocí stylů. S nepoužívej mistosoftí CSS vlastnosti, jako třeba "'mso-blabbla...", ale CSS vlastnosti ze stránky www.jakpsatweb.cz/css/css-vlastnosti-hodnoty-prehled.html
Pro začátek bych ti doporuřil CSS vlastnosti color, background, margin, padding, border, font.
tonda
Profil *
oki, budu se tim ridit. dik.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0