Autor Zpráva
Podfuck
Profil *
Neviete ako spravit DHTML efekt s odkazom bez toho aby to bolo podciarknute???pls poradte....

Příspěvek upraven moderátorem
habendorf
Profil
Podfuck: Nějak se ti zasekává vykřičník.

Podtržení odkazů se řídí pomocí css, dhtml s tím nemá nic do činění. A ten pokus o link si příště strč tam, kam si strčíš i ty vykřičníky.
Eddie
Profil
habendorf :)))))

Podfuck v css nieco ako: a {text-decoration: none;}
Podfuck
Profil *
achhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh nic sa mi nezasekava... a vobec ste mi neporadili
Railbot
Profil
Podfuck
Ty jsi adept na kopanec do zadku s doživovní permicí na ban.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Podfuck:
Jů. Jak jsi udělal ten efekt v titulku svého příspěvku? To je tak krásné, úplně z něj čiší pravá vánoční atmosféra. To se také dělá přes DHTML?

pls poradte
To měl být prs, mls nebo plž? Jestli chceš poradit plže, tak doporučuji hlemýždě domácího. To je něco jako kinder-vajíčko, rozkousneš obal a uvnitř najdeš překvapení + vícejazyčné upozornění na možnost spolknutí malých dětí. To je ale mls.

a vobec ste mi neporadili
Zapomněl jsi na kouzelné slovíčko :-)
THE BOSS KING
Profil *
pls ======================please=======================prosim

a podfuck ani ja neviem co je to CSS takye sme dvaja :)
ANTIlopa
Profil *
ano ani ja neviem co je to CSS...poradte mi please
llook
Profil
Pokud chcete pochopit, co je CSS, zkuste se začíst do tohodle: http://www.jakpsatweb.cz/css/

Pokud nic nechcete pochopit, ale jenom chcete, aby odkaz nebyl podtrhnutý, tak ho zapište takhle:
<a href="adresa odkazu" style="text-decoration: none">Odkaz</a>

P. S.: Pro příště si odpusťte ty ascii-art efekty, odkaz-podpisy apod. Vypadá to sice pěkně, ale diskuzi to znepřehledňuje a prostě se to tu nedělá.
djlj
Profil
THE BOSS KING
Proč v každém druhém příspěvku děláš nějaký dementní efekt se znaménky? Prostuduj si pravidla diskuse.
Bubák
Profil
DHTML je buzzword.
D1ce
Profil
Bubák
Mohl byste to rozvést prosím?
ZiZi
Profil
v html :
<a href="url" style="text-decoraton: none;">nepodtržený text</a>
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0