Autor Zpráva
GwenLoguir
Ludia, prosim, pomozte
Potrebujem zakazat IP adresu jedenho hlupaka, ktory mi stranku zamoruje samimi hlupostami
Nasla som o tom clanocek, ale velmi mi nepomohol

Urobila som si subor
please.htaccess
a v nom
deny from all 88.212.1.10
deny from all 88.212.31.67

A nefunguje to! To druhe cislo je moje aby som vedela, ci to funguje a stranka sa mi normalne zobrazuje.

Prosim, pomozte!
Alphard
soubor se jmenuje: .htaccess
a v něm má být: deny from 88.212.1.10
GwenLoguir
htaccess nie je koncovka?
Anonymní
Profil *
ale ako .htaccess.html to tiez nepomaha
a .htaccess nemozem dat ako meno. vypisuje, ze mu musim dat nazov
Michalek
Jak jej vytvořit???

Soubor .htaccess je obyčejný ASCII soubor, to znamená, že jej lze upravovat v libovolném textovém editoru (Poznámkový blok, emacs, vi). Ve Windows může být problém s ukládáním, protože název obsahuje pouze příponu. V Poznámkovém bloku vyberte v menu Soubor --> Uložit jako. Objeví se standartní ukládácí dialog, jako typ souboru vyberte všechny soubory a jako jméno souboru napište ".htaccess". Pokud se tímto způsobem nezdaří soubor uložit, uložte ho pod jiným názvem (třeba htaccess.txt), přeneste na server a až tam přejmenujte.

http://jary.borec.cz/html/access01.php
venca163
Anonymní
nejde ti ho vytvořit? normálně třeba v poznámkovym bloku dej "uložit jako...", typ: všechny soubory, a název dej ".htaccess"
GwenLoguir
POdarilo sa! Dakujem!!!
Hlavne venci, s tymi vsetkymi subormi!
Bubák
a název dej ".htaccess"
Jen pro jistotu zdůrazním, napiš to včetně uvozovek. Až soubor zkopíriješ na server, tak se ti pravděpodobně nezobrazí, bude skrytý.
www.jakpsatweb.cz/server/htaccess.html
GwenLoguir
Už som to vyskúšala. WZ vypísal, že mám zakázaný prístup (pochopiteľne som to potom upravila tak, aby to nevpustila iba jeho)
Kobill
Profil *
Podívejte, ředitel Biskupského gymnázia je úchyl úchylnej ředitel
Bubák
Kobill
A ty jsi vyznavač trvale udržítelné krávy.
habendorf
Kobill: Pokus o google-bombu? Tady ti pšenka nepokvete.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.