Autor Zpráva
Wan To
Profil
Nemáte někdo nějakého webového pavouka nebo nevíte, kde se dá stáhnout? Nechce se mi ho programovat...
Piper Halliwellová
Profil
Nechápu jak to myslíš ty myslíš pavouka jako je někdy vidět tady ?
Acci
Profil
Piper Halliwellová
Fakt dobrá stránka, jediné co vidím je:
Omlouváme se. Vytvoření stránek přes WebSnadno.cz je možné pouze přes Vaš Internet Exlorer. Pokud jej nemáte, je volně ke stažení na stránkách www.microsoft.com.
Momentálně připravujeme novou verzi, která již bude podporovat i ostatní prohlížeče.
bojars
Profil
Vysvetlí mi niekto čo je to "webový pavouk"?
printf
Profil *
V googlu jsem našel např toto vysvětlení z intarval.cz:

"Jak asi víte, vyhledávače si v určitých časových intervalech vyžádávají webové stránky, které potom ukládají do své databáze a umožňují pomocí ní uživatelům tyto stránky prohledávat. Té části vyhledávače, která prochází webové stránky, se říká webový robot nebo webový pavouk. Ten si většinou uloží kopie nebo části všech stránek vašeho webu, na které se dostane pomocí odkazů nebo jiným způsobem."

Hlavně ale píšu kvůli tomu odkazu. Ve spojení s názvem WebSnadno mi tato hláška přijde mimořádně komická. MSIE kvůli tomu ale rozjíždět nebudu.
Tomik
Profil
No, tak jsem po zhlídnutí této hlášky (Omlouváme se. Vytvoření strán....) oprášil starý (tedy dlouho nepoužívaný) IE6 a jediny pavouk je taková animace, která se různě pohybuje :). Prostě webový pavouk :)
Piper Halliwellová
Profil
Hele, já vím co mate na mysli ale koukněte se na websnadno cz tam se ten pavouk pohybuje =)
Fred
Profil
Hmm, tak jsem se chtěl ze zvědavosti podívat a v ie mi to hází stránka nenalezena, na rozdíl od firefoxu kde po mě zase chtějí, abych si stáhnul ie, tak nevím
Fred
Profil
Může mi sem někdo hodit přímou adresu, když už jsem to IE zapnul, ať se můžu mrknout? Vypnuté active-x jsou asi problém, hází mi to server nelze najít :-(
Tomik
Profil
Je to dělaný pomocí Flashe. Ta adresa byt měla být http://www.websnadno.cz/ , to tě ale jen přesměruje na http://www.websnadno.cz/tvorba/ . Je to obyčejně pavou, kterej ti leze po strance. Žádnej zázrak :).
Fred
Profil
díky, už jsem našel chybu mezi židlí a klávesnicí a díval jsem se ;-) , stejně mi to neběhalo, mám pluginek co zakazuje vbs :D:
bojars
Profil
Tomik, Fred, ja si nemyslím, že Wan To potrebuje, aby mu nejaký HMYZ lozil po obrazovke, to čo píše Piper Halliwellová je OT.
Tomik
Profil
Ano, jistě je to dost OT. Ovšem Fred chtěl vidět toho pavoučka. Takže zpět k tématu.

To Wan To: Zkonkrétizuj pojem "webový pavouk". Díky
habendorf
Profil
Samej OT a nic k věci. Jak už psal printf, Wan To shání robota alias spidera alias pavouka. Je to program, který prolézá a indexuje web, ať už za jakýmkoliv účelem.
Fred
Profil
Aha http://www.wrensoft.com/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0