Autor Zpráva
none
Profil
V xml formulari mam zapsanou takto skladbu podle ktere se ridi flash prehravac
da se ta pisnicka zapsat tak aby se porad opakovala dokola<smycka> a ne kdyz skonci tak zacina2.vim ze v html se smycka zapisuje -1 ale tady to nefunguje.


<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>

<player showDisplay="yes" showPlaylist="no">
<song path="mp3/propellerheads.mp3" title="A Number Of Mics - Propellerheads"/>
habendorf
Profil
Myslím že to s xml nemá vůbec co dělat. Xml popisuje nějaká data a jejich strukturu. Tohle bude věc programu, který s daným xml souborem pracuje.
A nebo nechápu otázku.
none
Profil
Tak Mam prehravac mp3 urobeny ve flashy a ten mi prehrava skladby podle externiho souboru playst.xml kde jsou nadefinované skladby tak jak jsem uvedl.
Fred
Profil
Z toho xml to neuděláš, ještě jsem ti to včera asi dvě hodiny hledal a bohužel nenanašel. Protože jde s 90% pravděpodobností o ten flash přehrávač tady http://www.jeroenwijering.com/demo/player/ , tak budeš muset upravit ten flash, jestli je ten přehrávač udělaný stejně jako tohle http://www.jeroenwijering.com/?scr=7 nebude to asi nic tak složitého, nejspíš bude stačit upravit tenhle, nebo podobný řádek _root.sndobj.start(0, loops); v tom souboru .fla , musíš se zeptat nějakého flashaře, xml Ti tu nepomůže. Asi si založ nový dotaz a dej do něj odkaz sem, aby flashaři věděli souvislosti.
Fred
Profil
Myslím nový dotaz do sekce flash.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0