Autor Zpráva
Pedroso
Profil
Dobrý den,

mám prosbu od včerejšího dne jsem zjistil, že při otevření složky "Dokumenty" na ploše a konkrétně podsložky "Obrázky" se mi po chvíli objeví okno s hláškou "Omezení spuštění dat - systém Windows" V zájmu ochrany počítače systém Windows tento program ukončil.
Název: Průzkumník Windows
Vydavatel: Microsoft Corporation.
Když zprávu zavřu, nabídne se mi druhé okno s možností odeslat tento problém aplikaci Microsoft s chybou explorer. exe
Označení chyby: EventType : BEX P1 : explorer.exe P2 : 6.0.2900.2180 P3 : 41107ece
P4 : unknown P5 : 0.0.0.0 P6 : 00000000 P7 : 04297710
P8 : c0000005 P9 : 00000008
Obsah zprávy o chybách :
C:DOCUME~1PETRMA~1LOCALS~1TempWER9e82.dir00explorer.exe.mdmp
C:DOCUME~1PETRMA~1LOCALS~1TempWER9e82.dir00appcompat.txt
Poté se mi zavřou některé aplikace v systémové liště.
Hledal jsem pomoc na stránkách Microsoftu, ale nic konkrétního jsem nenašel:-(
Používám Windows XP SP2 s průběžným automatickým aktualizováním ze stránek Microsoftu.
Mohu Vás někoho poprosit o pomoc.
Předem děkuji Petr
Pedroso
Profil
Tak se mi problém povedlo vyřešit následovně (pokud by se někdo potýkal s podobnou záležitostí):
V ovládacích panelech jsem si otevřel zástupce "Systém", zde záložku "Upřesnit" a hned u první skupiny Výkon jsem kliknul na "Nastavení". Zde v záložce Zabránění spuštění dat (DEP) jsem zvolil "Zapnout omezení spuštění dat pro všechny programy a služby kromě:" "Průzkumník Windows"
A vyřešeno:-))
eh
Profil *
Díky moc, stalo se mi to samé při načítání obrázků ve složce Průzkumníku v režimu zobrazení ikony a po změně nastavení Systému je vše OK
djericsson
Profil *
stalo se mi to same ve slozce, ve ktere jsem mel velky pocet dat udelal jsem to s tim nastavenim a je to OK moc diky
Will
Profil *
Díky moc... Dneska to na mně začalo vyskakovat a je to snad otravnější, než daň z příjmu... ;)
majky
Profil *
Vsem jdou hry na pc, ale kdyz to instaluju ja tak mi to hazi chybu CRC, nevite co stim?
Stregobor
Profil *
Díky za radu ;)

už mě to pěkně štvalo ;)
polarka
Profil *
Trapilo ma to dlho, dakujem za pomoc, vyriesene.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0