Autor Zpráva
Lucka74
Profil
Prosím, jak udělat, aby při zadání klíčového hesla do vyhledávače byly vyhledány stránky pojednávající o onom klíčovém hesle?? Konkrétní příklad : Mám své osobní stránky a když zadám do vyhledávače své jméno, najde mi spoustu nepodstatných kravin ale moje stránky ne. Kdyby mi někdo poradil to kouzlo, byla bych mu opravdu vděčná. Předem děkuji!
habendorf
Profil
najde mi spoustu nepodstatných kravin ale moje stránky ne

To je tím, že vyhledávač tvoje stránky považuje za ještě méně podstatnou kravinu, než ty, které zobrazí před ní.
Casero
Profil
Lucka74
Jde o to mít stránky dobře napsané...tzn. aby se tam to ono klíčové slovo taky občas vyskytlo..a na spoustě dalších věcech, jako třeba, čím víc odkazů vede na tvou stránku, tím lépe....více o tom se zabývá SEO, takže pohledej
Railbot
Profil
To je tím, že vyhledávač tvoje stránky považuje za ještě méně podstatnou kravinu, než ty, které zobrazí před ní.
Nemít kvalitní židli, tak jsem z ní smíchy spadnul :)))

Lucka74
To se tvě jméno vyskytuje tolikrát ve spojitosti s různými kravinami, že tvoje osobní stránky to ignoruje? To teda potěš...
Lucka74
Profil
Aha, já myslela, že tu jde o seriozní diskusi. Děkuji Caserovi (mám to jméno na každé stránce co nejvíckrát to jde, ale právě ani to nepomáhá) a vy ostatní se jděte vycpat.
habendorf
Profil
Lucka74: Seriozní diskuse zde je a vycpat se můžeme jít také, když myslíš. Jenže ona je to prostě pravda. Chápu, že může být pro někoho těžké si to připustit.
Lucka74
Profil
Hele jako ty máš nějakej problém? Já se normálně zeptala, protože mě štve, že na to nemůžu přijít. Já nejsem žádnej debílek, kterej se potřebuje zviditelnit informacemi typu moje "oblíbená hudba", "moje oblíbené jídlo", "můj oblíbený herec" a podobně. Jde o můj profesní profil a docela mi na tom záleží. Nebudu se tu zbytečně rozepisovat jak jsem to myslela, (to, co jsi napsal, může být samozřejmě pravda a proto jsem se tu chtěla informovat , jak to změnit), info od Casera mi docela stačí, ještě jednou díky.
Ice
Profil
Lucka74
Nejlépe pokud by jsi uvedla web? Do té doby je každá rada drahá.
AlešD
Profil
Lucka74:
Ono to chce skutečně toho dost nastudovat, ale v kostce:
klíčové slovo(a) dát (inteligetně) do:
- URL stránky
- tagu TITLE
- dobré je i do metatagu DESCRIPTION
- nadpisu stránky
- vlastní text stránky napsat tak, aby byl užitečný především pro lidi, pro roboty bude s největší pravděpodobností taky

Taky je zapotřebí si vybudovat kvalitní zpětné odkazy a toho se nejsnáze dosáhne opět kvalitním a pro lidi užitečným obsahem stránek.

Jen tak mimochodem, tohle beru jako spíš úlet googlu a ne relevatní výsledek vyhledávání, to jsem fakt nechtěl :-)
Dero
Profil
AlešD: Děkujeme! :o)

Lucka74: habendorf má pravdu, když říká, že vyhledávač považuje Tvé stránky za ještě nepodstatnější. Na tom tvrzení přeci není nic osobního nebo urážlivého. To je fakt. Kdyby vyhledávač považoval Tvé stránky za přínosné a důležité, zobrazoval by odkaz na ně podstatně výše.

Pomoci může především přirozený text na celém webu, text, který nebude sestávat z jednoho odstavečku, text bohatý na klíčová slova. Neškodí také vyčistit kód, pokud ten není příliš kvalitní. Důležitost zpětných odkazů a další místa, kam je vhodné směřovat klíčová slova, uvedl AlešD.
Lucka74
Profil
Dero: Já vím, že má pravdu, ale nevím proč, proto jsem se chtěla zeptat. Díky AlešoviD.
Anonymní
Profil *
Lucka74: http://www.jakpsatweb.cz/vyhledavace.html
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0