Autor Zpráva
Miškin
Profil
Potřeboval bych vědět jestli jde pomocí css nebo i jiným způsebem zablokovat aby se písmo třeba jako h1 zvětšovalo po nastavení většího písma v prohlížeči..
Szucs
Profil
Ide len v IE, ked nastavis velkost v px napriklad
Leo
Profil
U ostatnich prohlizecu to / nastesti / nejde, Leo
mat
Profil
Miškin

doporučuji nedělat (to, co ti radí szucs samozřejmě funguje), uživatel by mě mít možnost zvětšit si písmo podle své potřeby - je pak na tvůrci, aby udělal web tak, že se mu při zvětšení písma totálně nerozpadne grafika (layout)
roberta
Profil
v MS IE:
H1{font-size:10px;}
v ostatnych prehliadacoch sa to neda a to je iba vyhoda, pretoze, ked si chcem zvascit pismo, tak si ho proste zvascim...
roberta
Profil
nejaky ste rychli :)
Miškin
Profil
koukám to je odpovědí :) No jde mi o to že mám název firmy v hlavičce jako h1 s nastaveným pozadím, které ma trvalou výšku a když se zvětší písmo tak se to samodřejmě rospadne..
centi
Profil
Tak ten nazov zapracuj do toho obrazka a basta
habendorf
Profil
Třeba ti pomůže tohle: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=4066&forum =7&page=-1
thingwath
Profil
Udělat jako obrázek nebo nedělat. Už jsem tuto snahu párkrát zkritizoval a fakt věřte, že když narazím/te na techniku, která dovolí v mém prohlížeči zakázat změnu velikosti písma, tak to okamžitě hlásím jako bug.
Miškin
Profil
Už jsem to vyrešil jinak.. potřeboval jsem aby to vyhovovalo 100% SEO. Tak mě prosím nekamenujte za to že jsem chtěl uživatele o něco obrat :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0