Autor Zpráva
Mrolouch
Profil *
hoj,
potřeboval bych vycentrovat stránku doprostřed,ale nějak mi to nejde.Moje stránka www.myweb.hostuju.cz (mrkněte na můj kod).A ještě bych potřeboval tu tabulku s odkazama vlevo vokopčit a dát talší tabulku pod ni,ale aby tam byla mezera.předem díky
Casero
Profil
http://tiso.wz.cz/articles/vycentrovanie-obsahu-stranky.php
Mrolouch
Profil *
dobře,je to vcelku vycentrovaný(jen nejde ta tabulka vlevo)
ale já hlavně potřebuju,abych tu tabulku vlevo mohl vokopčit pod ní s menší mezerou,ale to mi prosrě nejde
tiso
Profil
Mrolouch
Aké tabuľky máš na mysli?

Čo sa týka zdrojového kódu, tak skús znovu a poriadne...
Miranda
Profil *
Ahoj, chcela by som sa spýtať, že keď niekto vypíše do formulára, stlačí odoslať tak neviem do kódu napísať KAM SA TO MÁ ODOSLAŤ!!! Skúšala som to všelijako, ale nejde. Ďakujem
Mrolouch
Profil *
tiso to menu vlevo(hlavní stránka,O mě,Galerie atd.)chtěl bych dá tu samou tabulku pod tu první(chci tam vložit anketu atd.)
tiso
Profil
<DIV class="vlevo">
<DIV class="vlevoobsah">
...menu...
</DIV>
<DIV class="vlevoobsah">
...ankety...
</DIV>
</DIV>
peta
Profil
Mrolouch
http://css.interval.cz/
Mrolouch
Profil *
tiso
<DIV class="vlevo">
<DIV class="vlevoobsah">
...menu...
</DIV>
<DIV class="vlevoobsah">
...ankety...
</DIV>
</DIV>


takhle to dopadlo www.myweb.hostuju.cz
tiso
Profil
Mrolouch
...ono by to fungovalo, keby si tam nemal toľko chýb...
Mrolouch
Profil *
tiso
tak mi prosím pomož ty chyby opravit,já jsem začátečník(sice asi už půl roku,ale furt sem:)
tiso
Profil
Mrolouch
škôlka je niekde inde, neber v zlom...
Mrolouch
Profil *
tiso
tak na jaký jiný forum mám jít,když si nevim rady?
tiso
Profil
Mrolouch
Zle si to pochopil - reagoval som za seba, nie za celé osadenstvo fóra. Keď si píšeme jeden druhému a ty chceš po mne aby som Ti pomohol opraviť chyby tak sorry, ale takéto niečo zvládne kopec ľudí, mám iné veci na práci ako odstraňovať po niekom začiatočnícke chyby. Už chápeš? Popros o pomoc niekoho iného - všeobecne. Zvykom je pre nový problém založiť nové fórum (v správnej sekcii), prípadne vyhľadať riešenia v diskusii (napríklad to centrovanie stránky sa tu riešilo x-krát).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0