Autor Zpráva
dife
Profil *
potrebuju udelat aby se mi na jedna strance pokazde vymenil obsah. mam ale nenu by zustalo stejne. chtel bych to zavolat takto:



toto by bylo v jednomsouboru a kdyz si to zavolam tak by se to melo vymenit ale nevim jak to udelat.

<?if($_GET["sekce"]==7) { tady bych chtel mit html kod a nevim jak ho sem zapsat.;?>

sekci by bylo vice sekci v jenou souboru a ja si jer budu jen volat . takto:

<a href="neco.php?sekce=7" class="ahlmenu">bla bla</a> |


prosim o radu nevim jak to udelat nebo spis dotahnout do konce . predem vsem dekuji
YoSarin
Profil
dife
mno do toho kódu doplníš html snadno:
<?php

if($_GET["sekce"]==7) {
?>
Normální HTML kód.
<?php
} //konec toho ifu

Ale dost možná ti to nebude fachat - záleží jak ten soubor voláš - jestli jako include("file.php?sekce=7"); tak ti to fungovat nebude. Ale jak tak na to koukám, tak ty to máš nejs=íš normoš přes odkazy, takže by to jít mělo...
dife
Profil *
no ono to funguje ale ne tek jak jsem si predstavoval.... mozna je problem v tom ze uz je tpo jako by pod menu. coz ja potrebuju dostat obsah do strenky tak aby se zaroen vysiloval
YoSarin
Profil
dife
Myslíš tím, že chceš aby se zároveň vypsala položka menu a obsah stránky?
Teď jsem to moc nepochopil... :-)
radeson
Profil *
potřeboval bych poradit, jak udělat výměnu obsahu podle časového data. Např. bych měl stránku třeba se zpravodajstvím a po půlnoci na nový den by se mi obsah změnil. Třeba dnešní zprávy by se mi změnily na včerejší zprávy.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0