Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Existuje nejaka zarucena metoda, jak dostat nejaky formular (lepe receno URL) na netu na seznam robotu, kteri tyto formulare spamuji?
Eddie
Profil
si normalny??? naco by ti to prosim ta bolo???
Retal
Profil
Zaručená metoda je použít stejný otisk jako používají rozšířené CMS, tj. pojmenovat HTML vstupy (elementy INPUT) stejnými názvy jako používají tyto redakční systémy třeba ve formuláři pro vložení komentáře. Pokud máš navštěvovanou stránku, stačí vpodstatě vystavit nějaký vhodný formulář botům na oči. Můžeš je ještě pobídnout, když vstupy nazveš "name", "email", "url", "comment". :)
Anonymní
Profil *
Eddie
Zasekává se ti otazník, sprav si to, prosím.


Retal
Díky za tip. Říkal jsem si, jestli prostě nejsou na netu nějaké "profkláknuté stránky", kde když napíšeš třeba nějaký komentář s URL, tak máš skoro stoprocentní jistotu, že spam robot přijde - tj. to samé, jako když napíšeš svůj mail na nějaké porno stránky - taky máš jistotu, že ti začne chodit kvantum spamu:-( Jde mi o to, jak spam robota popíchnout k tomu, aby moji stránku navštívil, nechce se mi čekat moc dlouho:-(
Retal
Profil
Pokud vím, pracují spamboti většinou právě na porovnávání otisku stránek z výsledků vyhledávání na klíčová slova. Takže nejlepší způsob jak přilákat spam je být dobře umístěný ve vyhledávačích. :)
Mohl bys také zkusit zařazení do DMOZu nebo autoritativní adresáře článků jako třeba www.ezinearticles.com
Anonymní
Profil *
Jak vidím, tak dostat se na seznam spambotů není až tak jednoduché, to dostávat spamy mailem je jednodušší:-)
Celebi
Profil
[Už nic. Neaktualizoval jsem si stránku a odpovídal jsem na první 2 příspěvky.]
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0