Autor Zpráva
peta
Profil
Kdyby jste nekdo nevedel, jak se vydelavaji penizky, tak dobrym tipem je tento programek

http://www.volny.cz/peter.mlich/Pr/JSloterie.htm

ktery jasne ukazuje, ze Stastnych 10
- ma tabulku nastavenou nejak nahodile protti treba KENO (viz odkaz dole)
- nejvetsi navratnost je 5,7 z 10 korun (B, neco pres polovinu), jinak se malokdy dostanete k 1 kc

Jinymi slovy strasna zlodejina a jestli chcete vydelavat velke penize, zalozte si loterii a zvolte koeficien navratnosti treba jako KENO na 0,5/1 kc
Peca
Profil
Nelosuje se ve Šťastných 10 náhodou 20 čísel?
peta
Profil
Peca
10 nebo 20, to mas v celku jedno, ne? Si myslis, ze je ta pravdepodobnost o moc vetsi? tak si ten program uprav pro 20 cisel :)
Joker
Profil
Šmarjá, to snad každý rozumný člověk ví, že na automatech a loteriích se dají vydělat obrovský peníze... pokud teda jste provozovatel, ne hráč.

Hrací automaty mají návratnost sázek tak 80%... to znamená, že provozovatel dostane 20% peněz, co do toho lidi naházejí. A pro někoho možná překvapivě je sázet Šťastných 10 nebo Sportku ještě podstatně nevýhodnější, než automaty.
Mezi nejvýhodnější loterie patří třeba ruleta, pokud není zfixlovaná, je návratnost 98%

Jinak řečeno: Systematické sázení je akorát způsob, jak systematicky přijít o peníze :o) Pokud chcete na něčem takovémhle získat peníze, musíte vsadit jednou (resp. příležitostně) a mít prostě štěstí.
Railbot
Profil
peta
Ty jsi zase jednou objevil Ameriku, co? Kdyby se na loteriich a hazardnich hrach nevydělávalo, tak by je ani nikdo neprovozoval, to si domyslí každý selským rozumem, krom tebe zřejmě, který na to potřebuje spešl program :)) Jednou jsme ještě na škole počítali pravděpodobnost výhry ve sportce a dopadlo to nějak tak, že už je větší pravděpodobnost, že do člověka uhodí blesk. Takže tak nějak.

Joker
Ani ta ruleta není na zbohatnutí hráčů. Znám případy, kdo ji hrál denně, vyhrál třebas 20.000 a druhý den je stejně zase projel. A proč? Měl štěstí. A protože v nejlepším se má přestat, ale lidi jsou chamtivý a blbý, takže pokračují dál a o vše zase přijdou. Umět matrematiku a a vypočítat pravděpodobnost, tak se na to každej vykašle :)
habendorf
Profil
Co se týče rulety, při dostatečném vstupním kapitálu a systematickém sázení je výhra jistá. Teoreticky.
Prakticky vás vyhodí z kasína :o)

Návod: sázet na 50% pravděpodobnost, tedy třeba lichá nebo černá

Model:

krok 1. sázka 1Kč na černou
a) výhra 2Kč, zisk 1Kč
b) prohra 1Kč, v tom případě pokračovat druhým krokem

krok 2. sázka 2Kč na černou
a) výhra 4Kč, zisk 1Kč (4 výhra - 1 z prvního kroku - 2 z druhého kroku)
b) prohra 3Kč (1 z prvního kroku + 2 z druhého kroku), v tom případě pokračovat třetím krokem

krok 3. sázka 4Kč na černou
a) výhra 8Kč, zisk 1Kč (8 výhra - 1 z prvního kroku - 2 z druhého kroku - 4 z třetího kroku)
b) prohra 7Kč (1 z prvního kroku + 2 z druhého kroku + 3 z třetího), v tom případě pokračovat čtvrtým krokem

krok 4. sázka 8Kč na černou ....

Je jasné, že černá prostě jednou přijít musí. Jde jen o to, abyste měli dostatečný kapitál na neustálé navyšování sázky.

Místo 1Kč si představte třeba 10.000,-

Agresivnější varianta: Sázky nejzdvojnásobovat, ale třeba desetinásobit. Výhra je samozřejmě vyšší a zdánlivě paradoxně je tím vyšší, čím později padne černá. Tato varianta samozřejmě vyžaduje již velmi silný počáteční kapitál, abyste v případě neúspěchu mohli neustále navyšovat sázky.

A pak tu je zrádná 0. A to už je riziko podnikání, jinak by to nebyla hra :o)
Timy
Profil
habendorf
Hezký návod :-)

Ale moc nechápu tu nulu - je už jedno, jestli padne červená nebo nula, ne?
habendorf
Profil
Timy: Jasně. Jde jen o to, že díky nule není pravděpodobnost černé 50%, ale o trochu míň. Princip samozřejmě zůstává.
nightfish
Profil
habendorf
njn, kdyby nebyly omezené maximální hodnoty sázek v kasinu, tak by to s dostatečným kapitálem i šlo - ale při zdvojnásobování sázek jste po 10 neúspěších na 1024 násobku původního hodnoty...
peta
Profil
Tak sory lidi, mam tam asi chybku, budu muset okopirovat ten postup ala KENO, co tam mam odkaz.
Ameriku jsem neobjevil, jen proste si na to udelam programek, aby to bylo jasne i tem mladym, co to tu navstevuji. O to bezi :)

habendorf Timy
Rika se tomu postup navysovani sazek, duplovani pro suda/licha nebo cerna/cervena
Vzdycky vsadis 2x vic nez predchozi sazka a vyhra je 1 x zaklad
1. zaklad
2. zaklad x 2 (predchozi x 2)
3. zaklad x 4 (predchozi x 2)
4. zaklad x 8
5. zaklad x 16
6. zaklad x 32
7. zaklad x 64
8. zaklad x 128
9. zaklad x 256
10. zaklad x 512
(zaklad = 100, tak uz hrajeme o 52.000 proti puvodnim 100)
a ta pravdepodobnost je
licha 18/37
suda 18/37
nula 1/37
Tak ta nula snizuje pravdepodobnost, takze prakticky vysku vyhry 36/37 x zaklad
Jinak souhlas, je treba mit kapital na navysovani :) Pravdepodobnost, ze na 0/1 padne 0 : 5x jeste je dost vysoka, ale 10x uz mene pravdepodobne a 20x bych povazoval za nizke. Avsak v kasinu jsou na to finty, jak tomu dopomoci :)
habendorf
Profil
ale při zdvojnásobování sázek jste po 10 neúspěších na 1024 násobku původního hodnoty...

Jistě. Ale tomu odpovídá i pravděpodobnost 10 neúspěchů za sebou.
Joker
Profil
ale při zdvojnásobování sázek jste po 10 neúspěších na 1024 násobku původního hodnoty...
Jak píše habendorf, pravděpodobnost 10 neúspěchů v řadě je velmi malá. Pravděpodobnost prohry je 19/37 = 0,513... (pořád se opakuje 513), tj. přibližně 51,4%... pravděpodobnost dvou proher za sebou je to číslo na druhou, tj. cca 26,4%. Pravděpodobnost deseti proher za sebou pak je asi 0,13%

Podle toho se dokonce dá i vypočítat, jakou sázku zvolit:
řekněme, že chci alespoň 95% pravděpodobnost výhry, tj. nejvýše 5% pravděpodobnost prohry. Potom musím počítat s tím, že 4x za sebou prohraju (pravděpodobnost, že prohraju 5x za sebou je cca 3,57%) a tedy musí mi stačit peníze na navyšování alespoň pět kol, takže na začátku můžu vsadit maximálně 1/31 svých peněz. Takže když vím, že mám u sebe třeba 10 000, postupoval bych takhle: 300 - 600 - 1200 - 2400 - 4800. A kdybych i pak prohrál, pořád mi zbyde 700 na taxíka domů :o)))
Bubák
Profil
kdyby nebyly omezené maximální hodnoty sázek v kasinu
To je právě jednoduchá pojistka, aby se nedalo jednoduše vyhrávat, na postup, který ukázal Timy, jsem přišel ještě jako uhrovitý teenager, když jme hrávali ruletu o dětské peníze.

Joker
Mi vyšlo 97,29%, 36/37*100%
37 čísel včetně nuly, vyplácí se 36× vklad, přepočet na procenta, při jakémkoliv jiném sázení, třeba sloupce, mi vychází pravděpodobnost úplně stejná).

Kdysi se u nás dalo vydělat na Lotynce, byly tam pevné výhry a výhra pro druhou cenu byla nadhodnocená, zlé jazyky tvrdily, že záměrně (tunel), takže stačilo udělat rozpis na druhou cenu. Já jsem byl líný si pravděpodobnost zpočítat (na rozdíl kursového sázení), protože to je jednoduchá středoškolská matematika a neočekával jsem chybu. Po medializaci byly výhry sníženy.
koudi
Profil
37 čísel včetně nuly
Pozor na ruletu, která má 0 a ještě k tomu 00. Tuším, že jedna je americká a druhá francouzká (?). Ale nevim která je která :)
Joker
Profil
Bubák
Mi vyšlo 97,29%, 36/37*100%
To jde o to co počítáte ;-) Já psal o prvděpodobnosti výhry/prohry při sázce na "poloviční pravděpodobnost"

koudi
Americká má dvě nuly ;)
Bubák
Profil
Tuším, že jedna je americká a druhá francouzká
Pak je ještě ruleta bez 0, tuším, že ruská. Na tu obzvlášť pozor.
habendorf
Profil
tuším, že ruská. Na tu obzvlášť pozor.

Jo, ta je dost svinská :o)
peta
Profil
tak jsem to trosku zmenil, ale stale mi to s temi Sazka cisly nejak nesedi...

http://www.volny.cz/peter.mlich/Pr/JSloterie.htm
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0