Autor Zpráva
RomiK
Profil
Zdravím.

Rád bych na své skromné stránky přidal jednu drobnost, bohužel nikde nemohu zjistit jak to udělat. už po tom nějaký čas pátrám a stále se toho nemohu dopídit. Ani tady jsem nic podobného nenašel.

Jako naprostý laik se snažím o napsání svých stránek. O nějakém hezkem designu si nechávám jen zdát, to už je na mě moc, ale snažím se alespoň o nějaké užitečné materiály k RPG hrám.

Teď bych rád přidal i možnsot hodnotit články rovnou na stránkách. Hodnocení by mělo být jako ve škole - od jedné do pěti. Vše by se průměrovalo a pod článkem by se počítal průměr - pokud by to šlo tak by to bylo udělané tak, že by se ukázal i počet hodnotících. Také nevím, jestli by šlo aby každá IP adresa mohla hlasovat pouze jednou (jako je tomu u anket).

Doufám, že jsem to napsal srozumitelně. Pokud zde již takové téma je, stačí, když mě odkážete a já si vše vyhledám sám, ale zatím se mi jej nalézt nepodařilo. Ani zde v diskuzi, ani na jak psát web.

Adresa stránek, kdyby se někdo chtěl podívat před tím, než se pustí do udílení rad je http://romihk.svetjinak.net Ale nečekejte žádný převratný design nebo skvělou technologii a zpracování bez chyb. Nicméně, budu rád když mi někdo poradí, jak přidat tento malý doplněk na stránky,

Děkuji.
ato3
Profil
RomiK
No asi chápu co chceš udělat.. určitě to neuděláš jen v html. Chce to php a v dokonalejším případě i databázi. Což je už poměrně složitá věc.
máš několik možností:
1) najdi si někoho, kdo ti to zdarma napíše
2) někomu za to zaptať
3) nauč se php a zkus to sám
4) najdi si někde na internetu free službu, která tohle poskytuje .. něco jako blueboard.cz(o žádné nevim)
5) nebo si k publikování oněch článků stáhni nějaký redakční systém
RomiK
Profil
Ono je to až takhle složité. Co se dá dělat, zkusím se zeptat kamaráda, zda mi vysvětlí základy php a pomůže mi s tím. Každopádně díky za odpověď.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0