Autor Zpráva
amiccelli
Profil
ahoj kluci.
ráda bych vás poprosila, zda by někdo nebyl tak hodný a neporadil mi, jakým způsobem by se dali vkládat linky přímo z prohlížeče na web. na pár stránkách jsem to viděla a moc mě to zaujalo. za jakoukoli radu nebo link předem děkuji.
vaše ami
wnc
Profil
Pokud tomu dobře rozumím, potřebujete z vaší stránky odkaz na nějaké jiné stránky někde v internetu. Řešení je v podstatě totožné s vytvářením odkazů v rámci vašich stránek. Je akorát třeba adresu napsat v tzv. absolutním tvaru. například http://www.example.org. To http je tam moc důležité. V případě, že stránky píšete v HTML kódu, řešení je takovéto:

<a href="http://www.example.org">text odkazu</a>


Jestli svůj dotaz myslíš jinak, prosím upřesni to.
amiccelli
Profil
to wnc:
vec se ma malinko jinak. napsat odkaz v html kodu jsem uz zvladla, sem holka sikovna:) ale jde mi o to, ze kdyz si uzivatel otevre me stranky a zjisti, ze v sekci odkazy chybí nějaký odkaz, tak aby ho pomocí jednoduchého formuláře, mohl přímo z prohlížeče vložit na webovou stranku, nezavisle na mne, jako na adminovy.
esemeska
Profil
amiccelli
tohle bude chtit php nebo asp nebo si muzes stahnout nejaky redakcni system, ale je to dosti slozite, takze pro zacatek:
http://www.linuxsoft.cz/php/
Anonymní
Profil *
ahojky chtel sem se zeptat mam stranku slozenou se 3 ramcu slo by kdyz kliknu na odkaz v 1.ramu a by se v 2. ramu neco obevoli nejaka stranka napr A.htm a v 3.ramu uplne jina stranka naopr B.htm ale vse jednim odkazem slo by to?? diky moc za radu
wnc
Profil
Šlo by to. I když je diskutabilní jestli se dnes má cenu o rámech vůbec bavit. Rámy se už dnes totiž nepoužívají a je to spíš přežitek. Přesto odpovím. Jedním z řešení je udělat to tak, že stránka bude složená jen ze dvou rámů a v tom druhém bude stránka opět o dvou rámech. Kiknutím se celá tato stránka změní na jinou stránku u dvou rámech. Mohu-li ale doporučit, zkuste najít jiné řešení. Bez rámů.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0