Autor Zpráva
zaxa
Profil
Ahojte, potřebovala bych poradit. Protože nemám ani páru jak se dělá s java skripty, ale moc se mi líbí galerie udělaná pomocí Lightboxu, chtěla bych Vás poprosit o pomoc.
Jak to mám udělat když chci -tuhle - galerii předělat pomocí - Lightboxu ?
Vím, že musím někam vložit ty skripty, ale kam? A jak?
U toho lightboxu je návod jak to udělat, ale bohužel nejsem až tak zdatná v angličtině abych tomu všemu rozuměla.
A chtěla bych aby to byla ta galerie takříkajíc "průchozí", s tím že si otevřu jakoukoliv fotku a pak už se můžu pohybovat jen tlačítky vpřed a zpět. Ne abych otevírala každou jednotlivě, a měla jedinou možnost - zavřít.
Mohl byste to někdo zkusit, a poslat mi nějaký hóódně podrobný a konkrétní návod?
moc díky předem za jakoukoliv pomoc
Denilson
Profil *
Já ti klidně poradím,hod jsem icq a domluvíme se...
zaxa
Profil
Nemám ICQ, mám jen Skype- víš co to je? Nebo přes e-mail. zax@seznam.cz
Borůvka
Profil *
Dobrý den,
řeším momentálně úplně stejný problém - stáhla jsem si lightbox, ale na upravení galerie podle toho jsem krátká:-(
Vyznám se v html jazyce asi na té rovni, že dokážu udělat základní v¨webovky s vkládáním obrázků, formátováním, apod. , na vytvoření webu mi to stačí, ale ten lightbox mi hlava nebere:-( i když jsem postupovala přesně podle návodu, galerie se mi vůec nezobrazovala. Mohl by mi to sím vás někdo hoodně podrobně vysvětlit? jsem fakt lama, dala bych království za tak hezkou galerii...

kdyžtak prosím icq - 268 754 508 - to bude asi nejsnažší řešení, a případně mail : shreweth@centrum.cz


děkuju!! *psivočička*
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0