Autor Zpráva
za_jo
Profil *
caute potreboval by som poradit jeden jednoduchy prikaz
potrebujem aby sa mi stranka obnovovala automaticky kazdych 5 sekund alebo kazdu sekundu prosim napiste mi ten prikaz je mi to jedno ze ccez co bude meta,javascript dakujem
Eddie
Profil
bolo to tu uz nespocetne vela krat tak hladaj...
za_jo
Profil *
bolo to tu uz nespocetne vela krat tak hladaj...
dik si mi pomohol to potrebujem rychlo please help
Alphard
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/enc/refresh.html
nightfish
Profil
za_jo
to, že něco potřebuješ rychle neomlouvá tvou elementární neslušnost, která se projevila porušením jak závazných pravidel, tak doporučení (viz http://diskuse.jakpsatweb.cz/rules.htm)
za_jo
Profil *
http://www.jakpsatweb.cz/enc/refresh.html
dakujem za pomoc dobry clovek
To je kava ako dokaze niekto papulovat na toto ked staci napisat par slov

ach jaj mentalitta nasho naroda je nulova
tiso
Profil
za_jo
Mal by si sa zamyslieť nad vlastným správaním až potom kritizovať správanie ostatných. Si tu hosť, žiadaš o pomoc ľudí ktorý musia obetovať svoj čas aby Ti pradili a nemajú z toho nič - nič nedávaš. Tak sa podľa toho správaj. Citové vydieranie "to potrebujem rychlo please help" si odpusti...
souki
Profil
za_jo
ach jaj mentalitta nasho naroda je nulova
To myslíš vážně? Nikdo nemá povinnost Ti odpovídat! Stačilo, kdyby si použil magické políčko Hledat a mohl si ušetřit čas sobě i nám. Za tohle bys zasloužil ban.
za_jo
Profil *
Mal by si sa zamyslieť nad vlastným správaním až potom kritizovať správanie ostatných. Si tu hosť, žiadaš o pomoc ľudí ktorý musia obetovať svoj čas aby Ti pradili a nemajú z toho nič - nič nedávaš. Tak sa podľa toho správaj. Citové vydieranie "to potrebujem rychlo please help" si odpusti...
nekomentujem ked niekto chce pomoct tak pomaha dobrovolne takze k tomu asi tolko, a ked pomozes ta to potesi a nie ze napises je to tu vela krat tak tam dam link kde to je pomohol si nezabil si tym cely den a je spokojny kazdy to co ti trvalo kym si napisal ze to tu je vela krat si si mohol odpustit a napisat ze kde!!!Velmi jednoduche ale ked raz niekto nevie logicky rozmyslat potom mu nic nepomoze no ale co uz ZIVOT JE PES pre niekoho..
DoubleThink
Profil *
ach jaj mentalitta nasho naroda je nulova
Nesuď podle sebe.

Jsou dva základní motivy, proč psát předmět příspěvku pečlivě a relevantně:
a) dobereš se mnohem rychleji k odpovědi
b) kdokoliv bude hledat řešení stejného problému, najde ho podle výstižného titulku.

Protože jsi ale introvertní lempl, musím za tebe titulek vyplnit já.
tiso
Profil
za_jo
Vytrhávaš vety s kontextu...
Rozdiel medzi "je to tu veľa krát, hľadaj" a daním sem linku (mimochodom nepísal som to ja) je len v tom že v prvom prípade si to musíš pohľadať sám a v druhom to spraví niekto za Teba... Oboje je dostatočná odpoveď na problém, len v prvom prípade to pre Teba znamená že musíš niečo aj urobiť... Podľa Tvojich reakcií je vidno aký máš prístup: dajte mi všetko na striebornom podnose... Kladieš zbytočné otázky na ktoré už je odpovedané na x miestach, stačí ich nájsť. Takže pri podobných jednoduchých problémoch použi to čo máš na krku a hľadaj (v tejto diskusii, google.com a podobne)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0