Autor Zpráva
Laila
Profil *
Čauky, mám dotaz. Jak ve windowském Malování upravím obrázek, kde je hezkým písmem napsáno: LOGO na obrázek, kde bude stejným písmem napsáno třeba: AHOJ ???
Ale nesmí to porušit okolní grafiku mimo text.
Klidně by to mohlo být i jiným stylem písma, ale aby to hlavně nijak neporušilo grafiku obrázku mimo nápis.

Díky moc za odpovědi :o)

Papa, Leila
Marty
Profil
1)založ nový obrázek, do kterého napiš stejným fontem, jako slovo LOGO, slovo AHOJ
2)označ co nejtěsněji slovo AHOJ a zkopíruj ho do schránky
3)zkus ho vložit do obrázku, pokud bude překrývat okolní grafiku obrázek neukládej a vrať se k bodu 2 a obrázek ve kterém máš napsáno slovo AHOJ zmenši(popřípadně zvětši)

Tak bych na to asi šel já, ve PS by to bylo lehčí, ale v Malování to taky půjde.
Laila
Profil *
Moc díky za radu, zkoušela jsem to, jenže grafika se mi vždy překrývá, mám tam třeba různěmodré vlnky a pak bílý rámeček a v tom AHOJ. I když ten rámeček vybarvím jinou barvou, vypadá to blbě. Potřebovala bych tam mít zase ty vlnky jako by za písmem.
A ve stejným fontu to udělat nejde. To písmo není v normální nabídce Microsoft Word. A já nevím, kde bych si mohla jiná písma stáhnout.

Stejně moc děkuju ;o)
Marty
Profil
A nemáš ten obrázek někde na webu?
flz
Profil
fonty stahuj na www.dafont.com a v pripade nudze mi ten obrazok posli a ja ti ho prerobim :) (trebarz aj do vektorov) -> skalamala@seznam.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0