Autor Zpráva
FLAMAR
Profil *
Chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s napojováním flashe na MySQL databázi. Mám totiž několik problému, které nemohu stále vyřešit a jelikož jsem velice tlačen časem, tak musím co nejdříve tento problém vyřešit.
Jedna se o tuto věc:
Mam HTML stránku se třemi rámy a databázi v MySQL se čtyřmi atributy ("DROP_D", "ANIMACE","SOURADNICE" a "TEXTY"). Na HTML strance mam ve Frame1 drop-down menu, do kterého jsem načetl obsah sloupce "DROP_D" z MySQL databáze. Nyní potřebuji, aby se po vyberu např. třetího záznamu v drop-down menu vybral v MySQL databázi ve sloupci "ANIMACE" třetí odkaz na flash soubor a následně aby se načetl do rámu Frame2 s nadefinovaným nazoomováním na souřadnice obsažené taktéž v MySQL databázi.
Posledním požadavkem je, aby při výběru jednoho objektu na mapce došlo k automatickému načtení příslušného textu do rámu Frame3.
Chtěl bych se tedy zeptat, zda-li je to vůbec proveditelné? A pokud ano, mohli byste mi alespoň částečně poradit jak to provést, popřípadě kde mohu najít podrobnější informace k danému problému.
Předem děkuji za odpověď
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0