Autor Zpráva
Bildr
Profil
Zdravím,

řeším teď jestli je možné nějakým způsobem zakázat pro úpravu pořáteční hodnotu v textovém inputu tak, aby za ni uživatel mohl cokoliv dopsat a přitom nemohla být změněna nebo umazána. Prakticky to bude sloužit proto, aby zpřesnil hodnotu, kterou si vybere v selectu. Je nějaký způsob jak toho dosáhnout?

Předem díky za každou odpověď.
DZer
Profil
tak to nedávej do "textového imputu"...tu základní hodnotu dej aby se načetla před ten "textovéhý imput" a samotný uřesnění se bude psát do něj....pak se to sečte a odešle ti to jako celek.....
Bildr
Profil
DZer > toto řešení už mě také napadlo, ale není to to pravé ořechové. Vzniká tady totiž problém s mezerou mezi textem vybraným v selectu a tím doplňovaným v inputu. Někdo by si moh myslet že tam je, někdo že san ne. Je to matoucí. Potřebuji aby to bylo maximálně blbcuvzdorné.
Peca
Profil
Tak donuť uživatele, aby napsal i tu pevnou část. Udělat by se to dalo JavaScriptem, ale to taky nebude to pravé ořechové...
Bildr
Profil
Peca> to bohužel taky nejde, protože ta první, pevná, část má své IDčka, se kterýma nemůžu hnout, protože se pak přechroustávají v DB. To by byl kotel práce navíc.
tiso
Profil
Bildr
čo takto skryté pole v ktorom bude tá nemenná časť a potom testovať čo Ti príde z toho textového inputu?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0