Autor Zpráva
Petr1234
Profil *
Čau,

nevíte někdo jak zaplatit pomocí kreditní karty přes PayPal.com aniž bych měl u nich účet? Prý že to jde...

Díky Petr
FraK
Profil *
Ne nejde. Princip je ten, že oni to za Tebe garantují, že jsi solventní a oni mají přístup na kartu
VitaZ
Mám ten dojem, že to jde. Sám jsem tak platil v době, kdy jsem ještě účet neměl.
Prostě na stránách nějakého shopu klikneš na ikonku PayPal, vybereš způsob platby kreditkou a vyplníš příslušné formuláře.
bereal
Profil *
su tam 2 sposoby, jeden sposob, ked mozes zaplatit iba po zaregistrovani a druhy ze zaplatis bez toho aby si u nich mal ucet. vsetko zavisi od konkretneho shopu, aky ucet a sposob transakcii si zvolil a dal zaviest.
prvy sposob je lacnejsi pre eshop, ale komplikovanejsi pre zakaznika, druhy sposob je drahsi pre eshop, treba za to zaplatit, ale jednoduchy pre zakaznika. podobne to funguje aj pri ostatnych provideroch pre platby online.
quinux
FraK
Ne nejde.
jde mají platební bránu pro platbu kreditními kartami a pokud ji má majitel webu imlementovánu tak není problém.

Princip je ten, že oni to za Tebe garantují, že jsi solventní a oni mají přístup na kartu
To není pravda. V případě platby kartou nikdo nic negarantuje a nemá "přístup" na kartu. Pokud zaplatím kartou tak se PayPal pouze dotáže banky, zdali částka z objednávky (např. 1000 Kč), je kryta na účtě. Banka odpoví jen "ano" nebo "ne". PayPal ani nikdo jiný tak nikdy nemůže vědět kolik peněz se na daném účtě nachází.

Petr1234
Už ti odpověděli, jde to. Samozřejmě to musí být tam kde chceš platit implementováno.
Petr1234
Profil *
Díky za informace. Takže jde o to, aby bylo něco na webu implementováno - ale co? Nemáte někdo odkaz na jich návod či postup? Stačí jen něco předat stránce s platbou?

Díky za info
quinux
Petr1234
Pokud to chceš pro svůj web, tak se musíš u nich registrovat. Pak tam mají bližší informace o implementaci. Jinak můžeš využít např. http://podpora.dgx.cz/paypal/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.