Autor Zpráva
Buko
Profil *
Dobrý den, může mi někdo podadit? Vím že je to základ a určitě je to jednoduché ale stejně nevím jak na to! Stáhl jsem si šablonu a byl tam pouze 'index' a když jej otevřu je tam mnoho rubrik. A chtěl bych s nimi pracovat ale po kliknutí na rubriku se nic nestane protože nejsou vytvořené mohl by mi někdo poradit jak? Nějak nastavit cestu nebo já fakt nevím :(
WanTo
Profil
nevím jak to popsat
To sedí :-)
Railbot
Profil
Buko
Svůj dotaz příště dej jen do jedné sekce a zbytečně nespamuj ve více. Máš stránku index, ale už ne ostatní. Proto se do těch jakoby rubrik nemůžeš prokliknout. Přečti si jakpsátweb a vytvoř si nějaké stránky.
Buko
Profil *
Tak vytvořit stránky umím ale nevím jak nastavit cestu aby se po kliknutí zobrazili
Railbot
Profil
Buko
<a href="cesta ke strance"...
Miloš
Profil
<a href="stranka.html"> je stránka ve stejném adresáři jako soubor, ze kterého je odkazována (z index.html)
<a href="texty/stranka.html"> je stránka v adresáři texty (o úroveň níž než index)
<a href="../stranka.html"> je stránka v adresáři o úroveň výš
<a href="../texty/stranka.html"> je stránka v adresáři texty, který se nachází o úroveň výš
Buko
Profil *
Díky hoši, už to je.
Buko
Profil *
a ještě neco. Ta cesta ke stánce má být
1)C:Documents and SettingsUživatelPlochasložkasoubor
a nebo?
2)<A HREF="soubor.htm">

Prosím napište. A ještě se chci zeptat proč mi to píše místo .html jen .htm viz bod 2?
Buko
Profil *
1)C:Documents and Settings/Uživatel/Plocha/složka/soubor asi tak nějak
Joker
Profil
Buko
No, na C:\Documents and Settings\... si to asi nikdo neprohlídne.

Když už, tak
absolutní: <a href="vasestranka.cz/stranka.html">
nebo
relativní: <a href="stranka.html">
relativní od kořene webu: <a href="/nejaky_adresar/jiny_adresar/stranka.html">
Miloš
Profil
HTML × HTM: http://www.jakpsatweb.cz/soubory.html
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0