Autor Zpráva
jirka
Profil
ahoj, mam dotaz ohledne nesystemovych pisem. Precetl jsem si tu, ze je mozne je vytvorit jako soubory *.eot pomoci nejakeho programu od MS. V clanku je uvedeno ze toto podporuje IE, o ostatnich prohlizecich neni zminka. Je nejaka moznost tohle udelat aby to fungovalo ve vsech browserech? Bez pouziti flashe? Diky moc vsem.
Mistr
Profil
jirka
Obrázkem (i třeba s průhledným pozadím).
jirka
Profil
tak samozrejme. nekdo jiny?
ph@tE
Profil *
Kam mé znalosti sahají, tak myslím, že jiná možnost není. Eot jsem jednou zkoušel a skutečně funguje jenom v IE.
Joker
Profil
Výše diskutující mají pravdu... narozdíl od spousty jiných CSS vlastností, které podporují všichni kromě IE, připojování fontů je zrovna jedna vlastnost, kterou nikdo jiný než IE nepodporuje.
gyoja
Profil
Jednou jsem to taky řešil a pak jsem zůstal u známých rodin písem.
Pokud ovšem na tom trváš, tak ošetři IE pomocí načítaných fontů *.eot a pro ostatní prohlížeče zvedni pravděpodobnost správného zobrazení tím, že najdeš co nejvíce přesných názvů podobných fontů tomu tvému "vysněnému" a zadáš je do font-family. (Čím více podobných tím lépe.)
Toto je můj dávný pokus s vyhledáváním:

Ale bylo by to škrábání se levou rukou za pravým uchem.
jirka
Profil
dobra tedy, pohledal jsem predtim ale nic vic krome *.eot jsem nenasel (a jeste neceho podobneho), myslel jsem ze by prece jen mohlo neco byt podporovano i jinymi nez IE. Tedy asi ne :) Ok, diky vam moc
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0