Autor Zpráva
Darth Daron
Profil
Jak udělat komentáře ke článkům? Hlavně nepište, že přes nějakej RS :-)
GrizzlyX
Profil
Darth Daron
Hlavně nepište, že přes nějakej RS :-)
A přez co jiného?
Jedině si napsat script, který by ti vladal komentář do databáze a poté jiný aby je vypisoval.
EDIT: Ale kazdopadne osetri vstupy do SQL. Jinak by ses mohl dockat v blizke dobe SQL Injection ;-)
Eddie
Profil
predpokladam ze mas clanky ulozene v tabulke a kazdy clanok ma unikatne id. vytvor druhu tabulku "komentare" kde budes mat ulozene komentare k jednotlivym clankov asi v tvare id, id_clanku, text, date, author atd. a konkretne komentare k clanku budes vytahovat z tabulky "komentare" s podmienkou ze id_clanku sa bude rovnat id zobrazeneho clanku. Postup pri ukladani komentarov je podobny...

Dufam ze som sa prilis nezamotal :)
Gekon
Profil
Pomocí RS.
Kombinací databáze a PHP.
Pomocí free služby třeba od blueboard.cz nebo vsevjednom.cz
Darth Daron
Profil
hm, to ste mi pomohli...Sem fakt začátečník...Na netu sem našel nějaký návody na komentáře, jedny s databází, druhý bez, ale ani jedny se mi nepodařilo rozchodit:-(((
tiso
Profil
Darth Daron
A? Nehádž vlastnú neschopnosť na ľudí z fóra... Nauč sa základy, bez toho to nejde. Vodičák tiež nedostaneš za to že si pozrieš film a potom za volantom nenaštartuješ auto...
Eddie
Profil
zacni na www.linuxsoft.cz/php/
Darth Daron
Profil
tiso: to nemělo bejt myšlený špatně ;-). Lidi na tomhle foru už mi dost pomohli a nikdy bych si nedovolil o nich říct něc špatnýho:-))
jinak už sem to vyřešil jinak
Joker
Profil
hm, to ste mi pomohli...Sem fakt začátečník...Na netu sem našel nějaký návody na komentáře, jedny s databází, druhý bez, ale ani jedny se mi nepodařilo rozchodit:-(((
Je mi líto, ale tohle je už pokročilejší věc; takže buď redakční systém anebo se napřed naučit jednodušší věci a postupně se k tomu dopracovat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0