Autor Zpráva
pcborec
Profil *
www.jan-navratil.cz/foto_pvc.html tady bych chtěl udělat fotogalerii s fotkama.

poraďte nějaky rozumný způsob, bude tu tak 5 - 20 fotek...

docela se mi libil jeden system ktery jsem nedavno někde viděl, ovšem už nevím kde. vypadalo to takhle:

byly tam 2 řádky miniatur, malinke čtverečky fotek. přes ně jezdil náhodně obdelnik ktery je vybírál a pod těma miniaturama byl velky obdelník kde byly zobrazené náhledy fotek.. pokud jsem na fotku najel myší tak se hned zobrazila v tom obdelniku s nahledem..
chtěl bych to ještě domakat pokud na tu fotku kliknu aby se pomoci lightboxu otevřel velky nahled.

kde bych něco takoveho sehnal?
děkuji za pomoc, pokud někoho napadne nějaký rozumnější způsob nejsem proti..
jiri.free
Profil *
nevim jestli ti to pomuze ale napriklad v photoshopu lze udelat krasne galerie, nebo pomoci programu Jalbum, kterej ti vygeneruje vzhled a kod galerie, staci si ho na netu stahnout
pcborec
Profil *
http://www.jan-navratil.cz/ už jsem to udělal pomoct JAlbum a nějakeho skinu, ktery vytvoři flash. mužete zkusit jednu z těch 3 staveb na hlavni strance.
udělal sem to že se otevře nove okno bez tlačitek kde jsou miniatury fotek a přimo se fotka zobrazuje po kliknuti na miniaturu..
nevim však jeslti je to to prave, někdo muže mit uplně vyple otevirani novych oken tak to nemusi fungovat všude a navic asi na dvou PC mi to v IE nefunguje, nevim jestli je chyba ve flash playeru nebo v kodu..

co radíte? je na to nějaky javascript? libi se mi u tohodle ten efekt když na tu miniaturu najedu myší.
smajli
Profil
pcborec
dá se to udělat přes hower efekt a pozicování v css
pcborec
Profil *
mam to nechat at se to otvira v novem okně nebo myslite že je lepši to nechat v puvodnim?
Railbot
Profil
pcborec
Já bych to hlavně nechal otevírat do normálního okna a lightbox nepoužíval, protože už je to tak profláknuté. Hezké je to pořád, ale když to není tvoje práce, tak to těžko někoho ohromí.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0