Autor Zpráva
Yiahimyr
Profil *
Potřebuju radu, jsem úplný začátečník, vím, že když chci vytvořit button, tak si umístím oběkt a zvolím ho, potok stisknu F8 a zvolím "button". Následně upravím grafiku tlačítka (Up, Over, Down, Hit), ale teď potřebuju zadat odkaz. Potřebuju odkaz udělat tak, aby se stranka zobrazila ve stejném okně. A potom potřebuji ještě jeden button s takovou vlastnosítí, která danou stránku zobrazí v jiném frame. Vím, že příkaz pro zadání URL bude asi "getURL ();" a ted nevim co se píše do závorky (url, window, method). Když jsem napsal například "getURL (index.htm, okno,);" tak to napsalo error a nevím co dělám špatně. Určitě dělám nějakou hloupou chybu, nebo sem někde napsal něco špatně. Sem LAMA a vím to, poradíte někdo prosím. Díky moc Yiahimyr
vlpospa
Profil
Napiš jak to provádíš, pak ti poradim (html zápis).
Yiahimyr
Profil *
No prostě chci udělat tlačítko, které neodkazuje na další "obrázek" animace, ale které mě odkáže na nějakou stránku. Udělám tlačítko a chci aby mě odkázalo na novou stránku a na té stránce chci udelat tlacitko, které me odkáze na stánku v jiném okne. Tod vse...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0