Autor Zpráva
will4ever
Profil *
Ahoj lidi. Vždy mne bavilo programování a tak jsem se naučil programovat v php. Dělám pouze aplikace, žádné webové stránky a tak jsem nikdy nepotřeboval webdesing. ted na to přišlo a nějak nevím, jak na to. Neexistuje nějaký článek, nebo tutoriál, který by vysvětloval jak si pohrát s grafikou ? Jak se tvoří, nějaká webová stránka na opravdové úrovni ? Nechci stahovat templaturu :-!. (Templates). Díky moc.
Casero
Profil
will4ever
No v php to nepude. Stačí si prohlídnout stránky www.jakpsatweb.cz a budeš umět dělat web docela na urovni.
jiri.free
Profil *
S tou grafikou bych urcite doporucil, aby sis sehnal nejakej grafickej program, treba photoshop, to je prakticky univerzalni graficky program, ve kterym muzes udelat cokoliv od upravy velikosti obrazku pres bannery animace az po graficke hlavicky stranek atd.,,,, Kdyztak se mrkni Sem tam jsou krasne navody, jak se naucit v tomto programu, taky jsem se to v tom ucil a nemuzu si to vynachvalit.
RiZe
Profil
Ano, Photoshop je třída, ale jak se můžete na tomto odkazu podívat, stojí bez DPH 21000 Kč, což pro začínajícího webdesignéra není zrovna málo. Do začátku bych začal s GIMPem, který je za svou cenu (zdarma) s Photoshopem srovnatelný ;-). na GIMP je zrovna tak spousta tutoriálů, stačí zagooglit.
jiri.free
Profil *
to je pravda pravdouci, kdyz jsem zacinal s grafikou, tak jsem se rozmyslel jestli pro gimp nebo photoshop a hledal neco na netu a o gimpu jsem nasel treba tyto webovky GIMP.CZ a SK, ale jeste si muzes zdarma stahnout tricetidenni verzi photoshopu cs2, ale to je asi lepsi ten free gimp.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0