Autor Zpráva
MilanM
Profil *
Prosím jak udělat u flashového videa ovladací panel přehrávače?
ukázka na http://www.cyklomaroko.chrudim.cz/mandl/01.html
Díky
Azu
Profil *
Udělat k tomu flash, který bue mít vzhled přehrávače a tímto flashem budeš načítat a řídit flashové video FLV
gyoja
Profil
Tady se dá stáhnout výborný flash player:

http://www.jeroenwijering.com/?item=Flash_Video_Player
MilanM
Profil *
Šlo by prosím trošku upřesnit jak tu operaci se souborem FLV který bude video načítat udělat?
Dík
gyoja
Profil
Takto se mi FLV video přehrává bezproblémově (Testováno v IE5-7, Opera9, FF2, Safari, Konqueror):
<object type="application/x-shockwave-flash" data="flvplayer.swf?file=video.flv&autostart=false&repeat=false&image= flvplayer.jpg" width="320" height="260" wmode="transparent" >

<param name="movie" value="flvplayer.swf?file=video.flv&autostart=false&repeat=false&loop= true&image=flvplayer.jpg" />
<param name="wmode" value="transparent" />
<param name="loop" value="true" />
</object>
MilanM
Profil *
Pro gyoja: tak jsem si to stahnul a koukám na to jako trubka. Prosím tě kdybych Ti poslal to moje ukázkové video mohl by jsi mi to udělat? A šlo by to použít jako jakási šablona ve které bych přepsal název souboru a šlo by tam použít i jiné video?
Díky MilanM cetonid@post.cz
gyoja
Profil
Tak jak to tu píšu v kódu. Jen vyměníš název souboru FLV a přehrává to jiné video. Ten kód, co tu mám můžeš použít, bude fungovat.

data="flvplayer.swf?file=video.flv...
data="flvplayer.swf?file=video2.flv...
data="flvplayer.swf?file=sranda.flv... atd...


Ve složce stačí mít soubory video.html, video2.html, atd... do kterých dáš kód, dále soubor flvplayer.swf, a potom jednotlivá videa (video.flv, video2.flv, atd...) a pokud chceš i obrázek na pozadí, tak třeba soubor flvplayer.jpg nebo ke každému videu přiřaď jiný - třeba úvodní snímek z filmu.

Jestli chceš příklad, tak to mám zde.

Jinak ten jejich přehrávač umí pomocí JavaScriptu i playlisty. To jsem nezkoušel.
MilanM
Profil *
Děkuji
pokud ale ve Flash vytvářím /exportuji/ video vždy se mi uloží jako sfw a html soubor a ne flv a to je asi chyba.
Milan
gyoja
Profil
To je. Já používám na převod freeware SUPER ©. Převádí do FLV z různých formátů, i z SWF.
MilanM
Profil *
Jo díky ten mám dělal jsem s ním nějaké video do telefonu. Že umí do FVL mne nenapadlo, večer to zkusím a snad to s Tvoji radou dám dohromady. Ahoj Milan
MilanM
Profil *
pro gyoja
velký dík tak už to funguje http://www.cyklomaroko.chrudim.cz/flashvideo/index.html
škoda, že u toho přehrávače s play listem nejde udělat úvodní pozadí.
měj se a díky za pomoc MilanM
MilanM
Profil *
pro gyoja
tak trošku zrada v IE 6 mi to nefunguje a ani video z Tvé stránky, nevíš kde by byl zádrhel?
gyoja
Profil
Ty to tam vkládáš javascriptem. Já tam dávám pomocí <object>. Rád bych ti pomohl, ale co jsem mohl, to jsem poskytl. Nijak moc tomu nehovím, jen se mi tenhle přehrávač zdá jako dobré řešení pro nás lamy.
A to moje video jede na IE (5, 5.5, 6 i 7) u všech mých známých (a že jich je) i u mě. To si hlídám. Tak opravdu nevím.
Máš ve svém IE povolený javascript?
MilanM
Profil *
ahoj stahnul jsem si ze "slunečnice" Macromedia Flash Player - MSIE 7.0.19.0 a už to perfektně funguje
Ahoj milanM
mas
Profil *
to gyoja:
po dlouhem hledani na netu jsem nasel tvuj navod jak na flash video a podle neho mi to zacalo konecne fungovat. velke diky
Jacky
Profil
Ahoj, tak to zkouším flash vložit do frontpage, dám vše do zdrojového kódu a přepíšu soubor flv a nějak se mi to nezobrazí, musím mít nainstalovaný Flash Player? zkouším vše možné a stejnak mi to nejde rozchodit. Popíše mi to někdo trochu podrobněji? Díky moc. Jacky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0