Autor Zpráva
per
Profil *
Potřebuji poradit, naskriptoval sem si menu, ale nevím kam vložit adresu aby mně to na ni přesměrovalo:
Když sem ji dal sem: submenuItem("???","javascript:;","http://www.???.cz","dimpletab_plain" ); tak se otevřela prázdná stránka.
Diky za radu!
Marty
Profil
A nešlo by přihodit kompletní kód, z tohohle jsem to teda moc nepochopil.
per
Profil *
Tady ho máš:)

ar bd=0
document.write("<style type=\"text/css\">");
document.write("\n<!--\n");
document.write(".dimpletab_menu {z-index:999;border-color:#000000;border-style:solid;border-width:"+bd +"px 0px "+bd+"px 0px;background-color:#ffffff;position:absolute;left:0px;top:0px;visibi lity:hidden;}");
document.write(".dimpletab_plain, a.dimpletab_plain:link, a.dimpletab_plain:visited{text-align:left;background-color:#ffffff;col or:#704040;text-decoration:none;border-color:#000000;border-style:soli d;border-width:0px "+bd+"px 0px "+bd+"px;padding:0px 0px 0px 0px;cursor:hand;display:block;font-size:10pt;font-family:Trebuchet MS, Arial, sans-serif;font-weight:bold;}");
document.write("a.dimpletab_plain:hover, a.dimpletab_plain:active{background-color:#c3a857;color:#000000;text-d ecoration:none;border-color:#000000;border-style:solid;border-width:0p x "+bd+"px 0px "+bd+"px;padding:0px 0px 0px 0px;cursor:hand;display:block;font-size:10pt;font-family:Trebuchet MS, Arial, sans-serif;font-weight:bold;}");
document.write("\n-->\n");
document.write("</style>");

var fc=0x000000;
var bc=0xc3a857;
if(typeof(frames)=="undefined"){var frames=0;}

startMainMenu("",0,0,1,0,0)
mainMenuItem("dimpletab_b9",".gif",31,162,"javascript:;","","Odkazy >>",1,2,"dimpletab_plain");
endMainMenu("",0,0);

startSubmenu("dimpletab_b9","dimpletab_menu",113);
submenuItem("???","javascript:;","","dimpletab_plain" )
endSubmenu("dimpletab_b9");

loc="";
Marty
Profil
mainMenuItem("dimpletab_b9",".gif",31,162,"javascript:;","*****","Odka zy >>",1,2,"dimpletab_plain");

submenuItem("???","javascript:;","*****","dimpletab_plain" )

Napsal bych to tam jak jsem dal ty hvězdičky. Ještě bych se ale kouknul na zdroj, kde si to stáhnul, nebo kde je ukázáno použití, tam by se to mělo dát taky zjistit.
per
Profil *
Otevře se prázdná stránka...Je to dělaný přes MenuMaker
Marty
Profil
Hledal jsem podobný, už hotový skript na webu, a našel jsem tohle.
Mylslím že je to na podobný bázi, jako to tvoje, tak si to zkus projít a případně doplnit.
per
Profil *
No, nejde to. Ale i tak díky.
Yuhů
Profil
To neni celej kód. V tomnle úryvku chybí všechny podstatné funkce.

zkusil bych, jestli není problém v tom Odkazy >>
zkus schválně ty zobáčky smazat, jestli to nezačně fungovat.

Jinak je to ovšem trochu divnej skript.
per
Profil *
Takže to bylo v tom, že se musí přepsat slovo javascript na www....Kdo to má vědět, že? Jinak díky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0