Autor Zpráva
gaudino
Profil *
Dobry den,
na webu jsou ruzne free veci ktere se daji pouzit na svych webovych strankach....napr. ankety, guestbooky, fora...apod.

Chtel jsem se zeptat, jestli taky nahodou existuje neco free hotoveho na clanky?? Plno webu maji totiz velice podobe "clankove sekce", tak me zajima, jestli je to nahoda, nebo opravdu neco takoveho existuje!!

Dekuji za odpovedi.
BlackMartin
Profil
Doporučuju ti si na své stránky nahodit nějaké CMS (Redakční systém). Máš tam možnost odesílání článku do tvých stránek, ale i mnoho jiného .
Existuje mnoho CMS, ale já pteferuju United-Nuke, Joomla! či Drupal.
Pokud se chceš podívat tak tady je United-Nuke : http://digitalmovie.wz.cz/www/index.php
A tady je Joomla! : http://www.amaterskestranky.ic.cz/
A tady je Drupal : http://demo.drupal.cz/
gaudino
Profil *
Dekuji, za radu!
Vsechny tyhle redakcni systemy jsou ale komplexnimi weby ne?? Ja mam cely web jiz naprogramovany......mam tam inzerci...apod, ale nechce mi se slozite delat celou jakousi redakci jsem kvuli clankum.....jsem se dival ze vsechny tyhle komplexni systemy nabizeji mraky pro me nepotrebnych funkci..jde mi jen o nejako malou redakci jen clanku....??
BlackMartin
Profil
Ano, všechny tyto CMS jsou kompletní weby.Já boužel nevím o žádném php scriptu, který by byl výhradně na články, ale pokud cheš malý web tak zkus WordPress - http://www.wordpress.cz/ či http://wordpress.org/ nebo si něco vyber na http://opensourcecms.com/ .
gaudino
Profil *
No mam takovy stredne velky informacni portal o veterinarnich ordinacich, takze si asi budu muset nejaky skript napsat sam....no nic...jdu na to!

Dekuji za info
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0