Autor Zpráva
Rajce
Profil
Zdravím, jsem tu zase s další otázkou,
vytvořil jsem stránky na WEBZDARMA Zda jsou. Umístil jsem si baner s reklamou a vše bylo v pohodě. Pak jsem začal používat pro obměnu textů tag iframe a co se mi nestalo - Webzdarma mi háže reklamu i do tohoto frejmu. Jde to nějak ošetřit, aby tam ta v iframe reklama nebyla?

THX
MiSHAK
Profil
Je to v nastavení v administraci účtu na WZtků
Rajce
Profil
MiSHAK: To nám samozřejmě nastavené...reklamu pozue na první stránce nahoře....přesto se mi háže i do vloženého iframu :-( No zatím jsem to vyřešil tak, že v úvodní stránce jsem iframe vynechal.
gyoja
Profil
Ve FF 2.0 a v IE 6 se mi po kliknutí na odkaz v menu otvírá obsah iframe do nového samostatného okna. Proč? A ve FF i IE je reklama z části překrytá, což je porušením podmínek pro zobrazování reklamy na WZ.
Nebylo by lepší udělat design bez iframe? Vyřešilo by to problém. IMHO iframe v tomto případě nemá opodstatnění.
gyoja
Profil
Teď se na to dívám. Na kód.

1/ Bude potřeba si nastudovat něco o řádkových a blokových elementech. <span> je řádkový element a nelze do něj strkat všechny ty věci, co tam nastrkány jsou.

2/ Bude třeba si nastudovat pořádně podmínky na WZ. Ani se nedivím, že je v každém souboru vkládaném do iframe reklama, když se jedná o lištu WZ, ta prostě bude v každém souboru, pokud se to neupraví ve WZ administraci. Navíc je její kód nějak zamontován do scriptu na preload obrázků.

Zrušil bych:
a/ iframe
b/ lištu wz - na web takového typu a rozsahu 50MB úplně stačí.
Rajce
Profil
Nebylo by lepší udělat design bez iframe? Vyřešilo by to problém. IMHO iframe v tomto případě nemá opodstatnění.

2 goyja: No a mě se zdá že má :-) Jednoduše si přes iframe načítám obsahy pro jednotlivé části - úvod, galerie, ukázky, kontakty, aniž bych to musel rozkopírovávat celý a při změně grafiky všechno opět upravovat :-/

Co se týče raklamy, tak jsme to vyřešil. Samozřejmě šlo o smluvní podmínky WZ. Při umístění reklamy NAHORU se reklama zobrazuje pouze v prvním načítaném souboru, tedy index.htm a v ifrejmech už se nevyskytuje :-) Samozřejmě, až budou stránky hotové, tak majitelka je chce umístit na placený portál bez reklamy :-) A bude po problémech!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0