Autor Zpráva
macoo
Profil
Viem ze je tu o tom toho asi vela ale potreboval by som dobreho cloveka ktory by mi vedel spravit kod na takuto tabulku...aby v hornych oknach boli obrazky alebo tak a v dolnych dowbloady k tymto suborom tak ako je to na obrazku diky moc....
http://img62.imageshack.us/my.php?image=tabulkash8.jpg
quinux
Profil
macoo
Vždyť na tom nic není dvě <tr> a tři <td> :)
macoo
Profil
Vždyť na tom nic není dvě <tr> a tři <td> :)Nemohol by si trosku blizsie povedat alebo napisat...prosim ta..ja viem pre vas je to blbost ale ked to niekto nevie tak mu asi takato odpoved nepomoze...
tiso
Profil
macoo keď to niekto nevie tak sa musí rozhodnúť či to chce vedieť alebo to chce mať... A podľa toho sa zariadiť - učiť sa alebo niečo ponúknuť pre miekoho kto to za Teba spraví...
Railbot
Profil
<table>
<tr><td></td><td></td><td></td></tr>
<tr><td></td><td></td><td></td></tr>
<table>
macoo
Profil
učiť sa alebo
Vtomto mas naozaj pravdu..Neboj sa niesom az taky amater ale tuto banalitu proste neviem..mam na webe flash flash intro a pod..no obycajnu tabulku spravit neviem a uz by som rad spustil web..vsetkym diky za rady
macoo
Profil
<table>
<tr><td></td><td></td><td></td></tr>
<tr><td></td><td></td><td></td></tr>
<table>

Diky moc ale myslim aj s ramom tabulku a tak...
Railbot
Profil
macoo
Tak to si snad už nějak dohledej. Nebudu ti to tady celé psát. Chce to mít i trochu snahu a ne čekat, že za tebe někdo všechno udělá.

http://www.jakpsatweb.cz/html/tabulky.html#table
macoo
Profil
Tak to si snad už nějak dohledej.
Inac ste tu fakt uzasny neviem naco tato diskusia vobec existuje...ked nikto nevie normalne poradit...asi nechapete ze mne tie tr td a tak nic nehovoria...!!!!
quinux
Profil
macoo
Je jedna věc poradit a druhá to za něho udělat.
macoo
Profil
Je jedna věc poradit a druhá to za něho udělat.
Ja viem len teraz akoze ked to neviem tak budem bez tabulky tak diky ....
Railbot
Profil
macoo
To je takový problém podívat se na výše uvedený odkaz a něco si o tom přečíst, když to potřebuješ? Tady za tebe nikdo nic dělat nebude. Pokud jsi neschopný a nemáš snahu, tak se na tebe příště rovnou vyprdnu. Tenhle přístup mě dokáže vždy vytočit.
quinux
Profil
macoo
Ja viem len teraz akoze ked to neviem tak budem bez tabulky tak diky ....
Já vím, že si absolutně líny, protože Railbot ti tu tabulku napsal a dal ti odkaz na přehlednou tabulku, ze které zjistíš co je potřeba dodat, abys měl tu od Railbota tučně a já nevím jak chceš. Stačí jen trochu své vlastní iniciativy a nerozčilovat se, že ti to nikdo neudělá.
macoo
Profil
vždy vytočit.
OK omluvam sa uz som to vyriesil...a stacilo povedat ze je na to program...diky ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0