Autor Zpráva
Zvěřiňák
Profil *
Rád bych používal smajlíky v Knize návštěv. Přes JavaScript vložím do textového pole příslušný zástupný symbol (např. *01*). Na serveru používám jejich hotový serverový script v CGI, který s těmi smajlíky nepočítá, takže se mi zpátky vrátí v textu zase ten zástupný symbol (*01*). Jde nějakým klientským scriptem při načítání stránky nahradit zástupný symbol smajlíkem? Zkoušel jsem regulární výrazy v JavaScriptu a tam mi to vrátí samozřejmě textový řetězec, takže se mi tam objeví <img src="atd. Nemůžu používat svoje serverové scripty (server to neumožňuje).
xthomas
Profil
myslím že se budeš muset poohlédnout po novém hostingu, jestli je pro tebe absence smajlíků v guestbooku nepřekonatelným problémem.. ;)
Zvěřiňák
Profil *
Samozřejmě, že je to také jedna z možností (nový hosting). Mě ani tak nezajímají ti smajlíci, ale spíš ten problém. Já vím, že udělat to v PHP je celkem triviální, ale jde to také udělat JavaScriptem? Zkouším, zkouším, ale nevím jak na to. Jde to udělat nebo né?
xthomas
Profil
abych pravdu řekl..nemyslím si že by to šlo nějak elegantně vyřešit na straně klienta.. ale žádný odborník na javascript nejsem.. neřešilo se to už třeba v JS sekci fora?
peta
Profil
http://mracek.hostuju.cz/chat/

:) => *1* => <img ...>
ale v klidu muzes pouzit innerHTML, nemusis pouzivat create tag a primo to regularnim vyrazem prevadet.
jakpsatweb - javascript - priklady

nebo zkus google cgi a najit si nejakou literaturu a doprogramovat prevodnik pro zobrazovani.
Zvěřiňák
Profil *
No už jsem začal studovat innerHTML, mám z toho hlavu jak pátrací balón, ale vypadá to slibně. Teď jdu radši spát.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0