Autor Zpráva
amorekj
Dobrý den.Chtěl bych se vás zeptat na dvě otázky.

1)Nevíte jak bych mohl dát na svůj vlastní web Prezentaci programu Microsoft PowerPoint???Já nevím
vůbec jak by se tohle dalo dát na web takže bych vás chtěl poprosit o kód.

2)Nevíte jak by se dalo dát na web video???A já taky nevím jak bych to mohl udělat tak bych vás chtěl ještě jednou poprosit o kód.

Děkuji za rady a kódy...
nightfish
amorekj
ad 1)
uploaduješ a do stránky potom dáš
<a href="prezentace.pps">Prezentace v PowerPointu</a>

ad 2)
stejně jako prezentace
xthomas
info o vkladani videa najdes tady:

http://www.jakpsatweb.cz/video.html

s tou prezentaci z PP..asi bych to převedl do flashe (nástroje najdeš určitě na netu)
Bubák
s tou prezentaci z PP..asi bych to převedl do flashe
Nevím, jak MS Office (nemám), ale *.pps umí do HTML, PDF a flashe vyexportovat OpenOffice.
Joker
amorekj
Video se na web dává pomocí značky <object>, hodně webů dnes používá video převedené do Flashe a na stránky vkládají ten Flash, také přes <object>.

Na prezentaci bych doporučil místo PowerPointu použít Impress v OpenOffice.org a pro web jí exportovat do Flashe a vložit opět jako Flash.
Jinak Impress je myslím zdatný konkurent PowerPointu a možnost prezentaci exportovat do Flashe je s ohledem na web opravdu výborná.

edit: Jen dodám, že (jak už psal Bubák ) Impress si samozřejmě umí poradit i s PPT/PPS soubory, z mých zkušeností obvykle velmi dobře (resp. zatím jsem nezaznamenal problém, možná u nějakých složitých prezentací by se něco mohlo objevit)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.