Autor Zpráva
Saša
Profil *
Zdravím,
vytvořil jsem nějaké vyhledávací pluginy v OpenSearch formátu do Firefoxu a IE 7. Požádal jsem jednoho mého kamaráda, který používá IE 7 (já ho nepoužívám a nechci ho mít v počítači), aby je pro mě odzkoušel. Za tímto účelem jsem napsal jednoduchou stránku, která by měla tyto pluginy do jeho prohlížeče přidat. Co se psaní stránek týče jsem téměř úplná lama, takže jsem prostě prohledal internet a mrkl, jak to mají dělaný jiný a okopíroval jsem to. Bohužel mi to z nějakého důvodu, který jsem nedokázal odhalit a napravit, nefunguje.

Nejdříve jsem vyzkoušel příkaz Add search provider, který by měl (pokud jsem to správně pochopil) fungovat pro IE:

<input value="Add Search Provider ????.xml" onclick='window.external.AddSearchProvider("???cesta???");' type="button">

Nefungovalo. Tak jsem přistoupil k tomuto příkazu, který by měl, myslím, fungovat jak pro IE 7 tak pro Firefox:

<link rel="search" type="application/opensearchdescription+xml" title="??????" href="???cesta???">

Bohužel ani toto mi nefungovalo a to ani s kamarádovým IE 7, ani s mým Firefoxem.

Zmíněnou stránečku s oběma uvedenými příkazy můžete najít zde:

http://www.home.karneval.cz/0353861802/plugin1.html

Nedokázal byste, prosím, někdo poradit, kde dělám chybu?
Předem děkuji za vaši ochotu.

S pozdravem
Saša
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0