Autor Zpráva
FrANTIK
Profil *
prosim poradte:mam databazi a v ni tabulku"heslo" a v ni sloupec"pswrd",dale mam odkaz na stranku heslo.php,zde chci mit políčko,kam vyplnim heslo a jen když vyplním správné heslo(((to heslo,co mam v tabulce heslo a ve sloupci pswrd,mam tam jen jedinné heslo,takže snad žádný probůém)))tak mne to pustí na stránku admin.php,a chtel bych,aby to i na této stránce vedelo,že už jsem admin,a mohu upravovat-chci zabránit tomu,aby nekdo překonal stránku heslo.php tím,že by hodil do linku ........./admin.php pl. poradte od začátku jak mám zapsat kod na str heslo.php a admin.php,děkuji
peta
Profil
SQL - gene.cz
PHP session - cz.php.net/session

http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#msub13
# peter-mlich.wz.cz PHP+MySQL minichat (5k 1 soubor) (POST,SESSION)
# www.volny.cz/peter.mlich (zdroj: minichat.txt)
# www.volny.cz/peter.mlich (zdroj: minichat.sql)
trosku jiny pripad, ale je tam prace s SQL a session a ma to jen 5k, cili jednoduche na nauceni
FrANTIK
Profil *
ok,prozatím děkuji....kdyby ještě někdo neměl co dělat,tak zkuste jěště nějakou radu
koudi
Profil
peta
Ty tvoje linky mě vždycky pobaví :)

FrANTIK
1) Nemusíš na nás hned křičet (nadpis)
2) Oprav si otazník, zasekává se ti
3) Na tohle v žádným případě nepotřebuješ databázi (máš je jedno heslo). Stačí heslo jednoduše ověřovat přímo v php.
4) Pokud to opravdu nutně chceš přes db, tak si nastuduj příkazy mysql_query a SQL statement SELECT. Pro tvé účely to bude velice jednoduché.


kdyby ještě někdo neměl co dělat,tak zkuste jěště nějakou radu
Většina lidí tady má stále něco na práci. Ale ty až zase nebudeš mit co dělat, doporučuji nějaký samostudium těchto věcí.
FrANTIK
Profil *
:) děkuji a omlouvám se:),jde mi o krk,dělám totiž jakýsi jednodušší sportovní portál jako ročníkovku a potřeboval jsem nutně admin login,abych mohl upravovat zápasy...musím to totiž mít do konce března
koudi
Profil
FrANTIK
Nechci na tebe bejt ošklivej, ale jak chceš dělat sportovní portál, když neumíš vytáhnout jeden řádek z databáze?
Jinak do konce března je poměrně dost času ;)
FrANTIK
Profil *
říkam,že bude hodně jednoduchej:)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0