Autor Zpráva
pajzlt
Profil *
zdravim

na mym webu http://pajzlt.wz.cz/

sem se dostal k problému, že v Home zobrazí chatbox normálně vpravo jak má, ale v Illustrations ho zobrazí v hned vedle menu, přitom v html nevidím žádný rozdíl.

a také v Illustrations jsem dal náhled obrázku, ale obrázek nezobrazí, a cesta je zadaná spravně

kde nastala chyba
Davex
Profil
v html nevidím žádný rozdíl
Ani se nedivím, já jsem z těch stránek taky málem oslepl. Chyba je v dvojtečkách na druhé stránce v <div id:"pravo"> a <img src:"screen/1.jpg">.
pajzlt
Profil *
opět se vyskytl problém s mým webem.

v IE se to zobrazuje tak jak má, ale když dám Mozilu firefox (tu používám jako základní prohlížeč) - tak v ní je to rozházený.

? v čem to ?
Railbot
Profil
pajzlt
A co se tam zobratzuje špatně? Neumíme věštit z lógru. Navíc ten web je děs a hrůza. Nevím jestli bude někdo tak trpělivý a bude se v tom bastlu hrabat.
pajzlt
Profil *
v mozile se to zobrazuje úplně rozházený, menu dole div pravo je vlevo div siroky je dole atd...a v IE sem se koukal v poho!
Railbot
Profil
No jo no, ten kód e pěknej hnus, takže asi proto. Stránky si kontroluj v prohlížečích už při tvorbě postupně. Něco uplácat a pak ve výsledku hledat chybu je mnohem složitější. Tady bych to viděl na smazání a dělání znova od začátku.
pajzlt
Profil *
kdyby něco dával sem to na net po každym kroku a nevim co se ti na kódu nelíbí,až do ted to bylo v pohodě a najednou pic a rozházený, přitom px šířku mám ještě rezervu. co ti může připadat nepřehledný, je maximálně reklama webzdarma, shotbox bonuswebu a počítadlo toplistu, jinak se mi to zdá v pořádku srovnanej ted kód!
pajzlt
Profil *
*chyba- chatbox bluebordu
Railbot
Profil
pajzlt
KOntrolovat stránky při tvorbě stačí u sebe, nemusíš to dávat nikam na net. Tak snad víš, co jsi tam naposled dělal, co to rozhodilo. Myslel jsem CSS. Ty vidím a nemám chuť je nijak zkoumat.
pajzlt
Profil *
né, že bych měl sklerózu a nevěděl co sem dělal naposled - (i když už si to dost dobře nepamatuji) ale kdybych ten problém uměl vyřešit, tak to sem nedávám.
pajzlt
Profil *
no když dam náhled v PSPadu tak je to v poho v Ie je to v poho jenom v mozile je to pochroumaný,tak jestli to neni náká kompatibilita a mozilou nebo tak něco...fakt nevim
Davex
Profil
Ve stylopisu máš nadbytečné uzavírací závorky, příště si to pořádně zkontroluj.
pajzlt
Profil *
tak jsem si prošel a pročistil kód

Edit: no nvm...zdá se mi to potom pročištění ještě horší..
Davex
Profil
Za blokem #siroky ti chybí čistič
<br style="clear: both;">

Obrázek v hlavičce nemá na všech stránkách nastaveny stejné vlastnosti.
pajzlt
Profil *
když jsem dal různé barvy odkazů

a:link {color: blue} /* nenavštívený */

a:visited {color: purple} /* navštívený*/

a:hover {color: red} /* odkazy přejížděné myší */

tak mi to nepodporuje v mozile firefox - přotom o podpoře se tu nic nepíše http://www.jakpsatweb.cz/css/css-odkazy-class.html
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0