Autor Zpráva
weeeeeeee
Profil *
Mám nové stránky a nevím jak na ně dát diskuzní fórum please pomozte!!!!!!!!!
Mistr
Profil
weeeeeeee
Diskusní fórum není žádná velká sranda. Použij třeba toto: www.miniBB.net
roberta
Profil
weeeeeeee
alebo si pozri http://www.blueboard.cz/
weeeeeeee
Profil *
Díky moc zkusim to.
rp
Profil *
Taky přemýšlím o miniBB. Nenašel jsem informaci, zda minibb potřebuje InnoDB nebo stačí MyISAM. Problém je pochopitelně v hostingu. Mám placený hosting u A24, ale pouze virtuální server a tam se InnoDB u MySQL neposkytuje. Prý až na dedikovaných serverech.
Railbot
Profil
Pro blbce http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=50 37
djlj
Profil
weeeeeeee
http://vsevjednom.cz/?page=forum
rp
Profil *
Na mou otázku hned dvě odpovědi. To se mám. Ta první je ale pro blbce a ta druhá je pro někoho, kdo nechce fórum instalovat sám. Tak to se zase moc nemám. Na mou otázku zatím není na diskuze.jpw.cz žádná odpověď. Zkuste zadat do vyhledávání "minibb innodb" nebo "minibb myisam" - 0 výsledků. Když jsem projel všechny odkazy, které nabízíš (railbot), tak to tam taky není.
Odpověď, kterou jsem hledal:
Popis tabulek, které miniBB instaluje je obsažen v souboru "_install_mysql.sql". Je jich celkem 6 (minibbtable_banned, minibbtable_forums, minibbtable_posts, minibbtable_send_mails, minibbtable_topics, minibbtable_users) a všechny jsou typu MyISAM.
Zkoušel jsem vyhledat řetězec "InooDB" na stránkách minibb (http://www.google.com/search?hl=cs&q=myisam+site%3Awww.minibb.net%2F& lr=) a nebyl nalezen žádný záznam. Kdežto na MyISAM jich vyjede hned několik.
Myslím, že můžu začít s instalací miniBB i na hostingu, který poskytuje pouze MyISAM pro MySQL. To je vlastně to, co jsem potřebovat vědět (Railbote, už to chápeš?).
Jen pro info: A24 Vám fakt InnoDB nedá (až na těch dedikovaných serverech), u Ignum to není problém, ale musíte zaplatit asi 400Kč bez DPH za variantu complete.
pepula
Profil *
Mistrpepula: jak udelat forum v NVU nebo proste v html ... nevíte nekdo????
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0