Autor Zpráva
Filip Hodys
Profil
Tak takhle delam stranky www.coolstudy.wz.cz
A narazim na 3 problémy:



1)Po najetí na odkaz kurzy by se mela objevit vyjížděcí nabídka. Zdojový kód jsem pouzil s techto stránek :http://www.howtocreate.co.uk/tutorials/testMenu.html
Problém je v tom, že aby to fungovalo musí být obrázek součástí seznamu a to znamená že se také formátuje tím se okolo obrázku vytváří něco jako rámeček a v mozzile se obrázek posouvá. Napadlo mě že by sto dalo vyřešit tak, že by se nějak menu zobrazilo po najetí na obrázek vedle obrázju treba pomocí a:hover, ale nevím jak by se to udelalo.
Krome toho se mi po prevedení na internet vyjížděcí menu v Internetu explorel vůbec nezobrazuje, pritom v počítači se normálně zobrazuje.


2)Druhý problém se netýká hlavní stránky takže klikni třeba na Obecné informace. Hned nahore je takové zelené menu, které jak Kamila logicky chtěla má být na stránce ukotvené. V moziile mi to pomocí kódu, který je dolejc fungovalo, ale v IE uz ne. Nevis kde mam chybu pripadne jak to jinak udelat?

Kód ve stylech:
body { margin: 0px; padding: 0px;}
#fixedmenu {width: 120px; position: fixed; top: 0px; left: 0px; float: left;}
#content {margin-left: 130px;} /* o 10px víc než šířka menu */

Kód přímo na stránce:
<div id="fixedmenu">
ukotvený div
</div>


3)Potreboval bych aby se na jedny dlohy strance dalo kliknot na odkaz a sama se nasla spravna cast stranky. Presne to co je tady na strankach jakpsatweb. Ale vůbec netušim jak to udelat.

Kdyz mi nekdo pomuze treba aspoň trochu budu nejvíc vděčnej. Když tak mi rovnou odepšte na:
fhodys@seznam.cz
peta
Profil
1
jakpsatweb - CSS
A IMG {border:0 solid; vertical-align:...}

2
"Krome toho se mi po prevedení na internet vyjížděcí menu v Internetu explorel vůbec nezobrazuje, pritom v počítači se normálně zobrazuje.
"
ze by nenahrany JS, ktery to menu ma provozovat?
Co zobrazuje JS konzola?, predpokladam, ze je to nejake JS menu.
Ie totiz nedokaze :hover bez JS. Pouze a jedine A:hover, zadny LI:hover

3
position: fixed
google.com IE CSS position fixed
opet se resi pres JS

4
"Potreboval bych aby se na jedny dlohy strance dalo kliknot na odkaz a sama se nasla spravna cast stranky"
jakpsatweb - HTML - seznamy
jakpsatweb - HTML - odkazy
(tag id=neco | tag name=neco | A href=#neco)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0