Autor Zpráva
RiZe
Profil
Je možné zasílat pomocí PHP zprávy uživatelům na ICQ. Využití pro novinky. Na ICQ jsou všichni furt, na emailu už tak ne. Znáte někdo nějakou třídu na tohle, nebo máte s tím zkušenosti?
zimmi
Profil
RiZe: Díky bohu za to, že to nejde.
RiZe
Profil
Proč myslíš. Jde o implementaci na klanový web, kde je pár lidí, kteří by měli šanci si to nastavit. Nenutím jim to, ale někteří, co nevědí o existenci RSS by to určitě uvítali.
souki
Profil
Nějakou představu, jakby to asi šlo bych měl. Ale o ničem jednoduchém nevím.
Yrrah
Profil
RiZe
A co kdyby přešli na nějakej lepší protokol? Třeba Jabber.
Pak už by to nebyl problém.

Na ICQ to kdysi šlo, ale pokud vím, už to nejde. Nedávno jsem něco takového hledal a marně :-(
DoubleThink
Profil *
Z principu to jít musí (objektivně totiž jde všechno). V nejhorším pomocí čistě socketové komunikace. Samozřejmě musí mít odesílatel registrovaný account.
souki
Profil
DoubleThink
Přesně tak. Já osobně bych se podíval po nějakém opensource klientovi pro starší mobily. Tam budou mít jasně nejjednodušší přístup a tím bych se inspiroval.
peta
Profil
A ja bych si zobrazil icq.com
tam pravdepodobne bude formular zasli zpravu
text[]
login[]
psw[]
OK
souki
Profil
peta
Myslím, že ne, Time
Peca
Profil
peta
Formulář tam bude, ale musí se opsat kód z obrázku. Hodně štěstí ;-)
RiZe
Profil
Formulář jsem nenašel, pravděpodobně už ho odstranili, zato jsem našel třídu ICQ protokolu na socketové bázi. Sice jsem musel registrovat ICQ účet, ale to mi nějak nevadí. Má to ale spoustu věcí co nepotřebuji. Skenování invisible uživatelů :-O třeba. Zatím to testuju, teď už jen napsat skriptík pro CRON na novinky ;-)

Třída je zde: http://www.phpclasses.org/browse/package/3558.html
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0