Autor Zpráva
lomítko
Profil *
Nevěděl jsem kam to zařadit tak to píšu sem, sorry.

Chtěl bych se zeptat jestli si doménu můžu koupit zvlášt u jedné firmy a hosting také u druhé firmy??

Jak se to nastavuje???
Filips
Profil
Ano můžeš. Doménu zajišťuje tzv. registrátor, tam si ji registruješ resp. koupíš. No a pak se doména převede k hostingové firmě. Pokud to dělá jedna firma (a není registrátor), tak to jde stejně, jen ty se o nic nestaráš.
lomítko
Profil *
Od koho je možně sehnat hosting k doméně zdarma(php, email, tak min.50MB)

Poradte od koho to koupit. Celkem by mi vyhovoval hosting zdarma k doméně od DOMENY.AS, ale ty v tom zdarma nemaj emaily.Dik moc za radu
Filips
Profil
Hosting k doméně zdarma... tak jedině u tebe doma :-)
Joker
Profil
lomítko
Například WebZdarma myslím nabízí možnost přesměrovat nějakou koupenou doménu na web umístěný na WZ.
Ale určitě budou i další.
lomítko
Profil *
já nemyslím přesměrování.! Např. www.domeny.as nabyzeji WEBHOSTINGZDARMA k doméně.

Ale nemá v sobě emaily. potřebuju něco podobného, ale s emailema.Nemyslím webzdarma (wz.cz, ic.cz)
Firy
Profil
Xnet
Hosting zdarma
... ale nedoporučuji to...
Tower
Profil
Není zase tak velký problém si hosting zřídit u DOMÉNY s.r.o. a e-mail například u Google nebo Microsoftu. Stačí si jen nastavit vlastní záznamy v zńovém souboru DNS, což je služba, kterou poskytují snad všichni registrátoři domén a dokonce i někteří webhosteři ( z gratishostingů jmenujme třeba Pipni, ten ale samozřejmě neumožňuje změnit Ačkové záznamy).

Doporučuji prohledat internet, píše se o tom toho dost.
lomítko
Profil *
Máte někdo zkušenosti stim xnet?? registrace domény, dostupnost atd..??
lomítko
Profil *
Máte někdo zkušenosti stim xnet?? registrace domény, dostupnost atd..??
lomítko
Profil *
tak poradte nekdo
tiso
Profil
lomítko ukľudni sa, zbytočne píšeš ďalšie príspevky...
krteczek
Profil
lomítko:buď chceš něco zadarmo, a musíš počítat s tím že nebude všechno podle tvých představ, nebo zacinkej měšcem a řekni co chceš, on se někdo ozve ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0