Autor Zpráva
schizimaster
Profil
Potřeboval bych prosim poradit jak udelat aby kdyz se nacte html stranka tak aby se automaticky bez klikani pouzil prikaz na odeslani mailu.Tim myslim --> mailto:muj@mail.cz .Predem diky
Joker
Profil
třeba použít meta refresh?

Akorát uživatelé co nemají ve Woknech nakonfigurovaný e-mail dostanou chybovou hlášku
schizimaster
Profil
Mno ja bych prave potreboval aby to nehazelo zadnou chybu :-) a jeste,ten meta refresh,trosku bliz pls,sem na tohle lama.
peta
Profil
schizimaster
kdyby to automaticky odeslalo mail, tak si predstav ty viry :)

<script>
j=0;
for (i=0;j<2;i++;)
{document.formular.submit();}
</script>
kdyz se to udela s iframe, tak mas JS, ktery odesila mail z jakehokoliv mailu primo z pocitace na kterem se stranka pouze ZOBRAZI. Nemusis ty na nic klikat :)
To by tak hralo :)

jinak cz.php.net/mail , dole mas priklady PHP scriptu na odesilani mailu. Funguje to na webu, ktery ma podporu PHP, treba wz.cz ic.cz atd... Jaky mas ty, to bohuzel netusim, takze neumim rici, jestli to tam pojede nebo jak to vyresit zrovna pro tebe.
peta
Profil
schizimaster
jo, zakazat zobrazovani hlasky pro mail, to je jina. To jde. Mail to neodesle, jen se nezobrazi ta hlaska pri presunu do outlook. On tiJoker poradi. Outlook z bezpecnostnich duvodu nepouzivam.
schizimaster
Profil
mno ja ale nchci aby to odeslalo automaticky mail ale aby to otevrelo treba outlook ve kterym by byla proste jen pripravena adresa muj@mail.cz a text at uz pisou ostatni :-) --delam to na cd prezentaci(takze php asi nepofacha) pres flash-jenze tam mi bohuzel nejde ten prikaz pres ktery se to ma delat tak to potrebuji takhle nak...
schizimaster
Profil
Pls poradte jak na to :-) ,potreboval bych to jeste dnes ;-)
Joker
Profil
Ad varovná hláška:
Outlook z bezpecnostnich duvodu nepouzivam.
Já ho taky nepoužívám :-) Používám M2 v Opeře a s tou si Windowsy nějak neporadí... proto dostávám tu hlášku (teda, jen v Internet Exploreru, v Opeře to samozřejmě funguje). Podle mě se ta hláška objeví při každém otevření adresy mailto: pokud ve Windows není nakonfigurovaný žádný e-mail. Takže bych se s ní moc netrápil.

aby to otevrelo treba outlook ve kterym by byla proste jen pripravena adresa muj@mail.cz a text at uz pisou ostatni
No a jakým mechanismem se to bude spouštět? Pokud na kliknutí, tak to stačí dát jako odkaz:
<a href="mailto:nejakymail@neco.cz">Poslat e-mail</a>
Beduin
Profil *
A co když někdo nemá outlook, případně nemá windows?

Ale když na tom tak trváš, tak to nejspíš bude pomocí javascriptu. Do tagu body přidáš onload="location.href('mailto:adresa@server.com')"
Teď jsem to vymyslel z hlavy, takže to možná bude trošku jinak. Ale nejspíš takhle
schizimaster
Profil
mno tak ten javascript mi nak nefacha :-( ,vubec javasript neumim,umim sotva zaklady z html a tohle ted proste nutne potrebuji.Nereste jestli ma nebo nema outlook nebo winy-jen proste dyz je bude mit tak aby to slo :-) .napiste to vic presneji prosim-sem na to fakt lama
schizimaster
Profil
to Joker: mno cgtel bych to spoustet tak ze se to automaticky udela pri spusteni te html stranky--takze pri jejim nacteni.Chci to udelat tak ze ten html soubor budu mit na disku a jakmile ho spustim tak to proste automaticky spusti nakej ten outlook nebo neco :-)
schizimaster
Profil
Uz to maka :-) --- ten prikaz mel byt

onload="window.location.href('mailto:adresa@server.com')"

:-)
akorat by se jeste hodilo jestli by nekodo nevedel jak udelat aby po nacteni html sranky se sama vypla :-) ????
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0