Autor Zpráva
Aimod
Profil *
Dobrej všem.
Právě si dělám stránky a napadlo mě že bych si tam udělal menší administraci...a chtěl jsem to udělat asi takto...že: přijdu na web zadám heslo a pak třeba zvolim přídávání akcí a těd se mi tam zobrazej okínka kde bude čas konání,kde,druh atd..a jěšte ji dám nějakej odkaz ...no a těd dám ok a to co jsem tam napsal se přesně vsadí do tabulky(ale nové) na webu ...a takhle se to bude dělat vždy odshora tzn že přidám a najednou přibyde tabulka ve které bude to c jsem napsal a bude to odkaz...tak a pak bych si vjel do přidat článek a tam by to mělo fungovat asi takto ...že tam napíšu něco do tabulky a vytvoří se nový soubor s tímto obsahem a pak dám na stránku něco co zobrazí obsah nějaké složky na serveru a když se na to stiskne vypíše se to do desingu...takže bych tam něco přidal a ono by to bylo vidět v článcích...něco takovéhobych chtěl si udělat ale přesně nevím jak myslel jsem u toho prvního příkladu že by se obsahy všech těch polí dostaly do samostaných textáků a ted by byla srtránka (náka jen neco jako temp) do který by se to vsadilo a hodilo do tabulky (předdefinovaný) a pak by se to přidalo na web jako uložilo...no tak takhle jsem si to myslel jenže víte v čem je problém ja to PHP neumím a tak strašne bych to chtěl na ty webi :) tak vás těd prosím jestli byste mi s tím nemohli poradit ...alespon s tema akcičkama ...v PHP ummí proměný,echo,if,else,then a pár operátorů (snad je to to co myslim) no a chtěl bych si to prostě udělat :) :) :) plosim plosim...pomozte mi :)
DJ Miky
Profil
v PHP ummí proměný,echo,if,else,then a pár operátorů (snad je to to co myslim) no a chtěl bych si to prostě udělat

Radši to nedělej - spíše využij nějaký hotový CMS - namátkou třeba phpRS, Joomla a mnoho dalších.
Aimod
Profil *
njn ale v tom si nemůžu udělat takovej desing co mám už hotovej :((
habendorf
Profil
njn ale v tom si nemůžu udělat takovej desing co mám už hotovej :((

Desing ne, design ano.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0