Autor Zpráva
ramzi
Profil *
chcem sa opytat, ci mi niekto moze poradit.

mam stranku, ale dizajn som si urobil jednoduchy, horna lista a lista bocna a je to urobene ako tabulka,
ktora me nejake rozmery a ma pozadie vyplnene farbou, lenze ja by som chcel aby ta farba nebola iba plna, ale aby to bol gradient, ze horna lista aby bola od svetlejsieho po plnsie, aby sa menila hustota farby, da sa to nejako v html?

a dalsi problem mam, ze bocnu listu mam definovanu taku maslovu farbu, no na niektorych exploreroch, pocitacoch, je ta farba siva a vyzera to hrozne, da sa to nejako nastavit aby bola farba vsade rovnaka?
lebo kvoli tomu som si dal nainstalovat explorer, ale moja farba je tam stale ta ista, ale na notebooku v prehliadaci v exploreri je siva.

dik.
tiso
Profil
ramzi
1. gradient sprav obrázkom na pozadí, iné univerzálne riešenie pre všetky prehliadače nie je.
2. CRT a LCD moitory zobrazujú farby inak, takže to nemusí byť chyba exploreru... Ak myslíš bočnou lištou posuvník, tak ten by si nemal štýlovať, môžeš zmiasť návštevníka (toto šedé na tejto stránke je posuvník, ale čo je toto maslové?).
ramzi
Profil *
nie nemyslel som posuvnik, myslel som proste normalnu listu, obdlznik co sa tiahne po lavej strane dole ma sirku nejake 4 cm aby tam vosli tlacitka a vysku 100%, len inu farbu dava na niektorych pocitacoch.

s tym obrazkom gradient v pozadi to idem skusit

dik
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0